Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

NONAME

arhivat VAND CAGIVA FRECCIA C12

Recommended Posts

Modelul motocicletei: CAGIVA FRECCIA

An de fabricatie: 1988

Capacitate cilindrica: 125

Putere:18kw

Nr. de Kilometri: 22000

Situatia actelor: perfecta

Starea motocicletei: impecabila

Culoare:ROSIE

PRET: 1400 EURO NEG

Oras: DR TR SEVERIN

Persoana de contact / nr. de telefon: 0720666605

Alte detalii...ARE ELECTRONIC VALVE ,SHI 7 VITEZE,FUGE 160 ,SHI RUPE!!

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

post-5851-1132858921_thumb.jpgpost-5851-1132858948_thumb.jpgpost-5851-1132858981_thumb.jpg

post-5851-1132858921_thumb.jpg

post-5851-1132858948_thumb.jpg

post-5851-1132858981_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ACCEPT SHI VARIANTE ROG SERIOZITATE!!! :banana:

E URATA A!!!!TE TINE SA VII LA SEVERIN SA FACEM O LINIUTZA TU CU RS_UL SHI EU CU CAGIVA SA VEDEM CARE PE CARE!!!!EU PIERD CAGIVA SHI TU RS_UL!!!!???????

Link la postare
frecia..pt cei care si-o freaca (scuzati expresia)...P.S du-te overdoze  sa faceti liniuta,te faci si tu cu o FRECANGEALA d-aia in plus..

ar merge el da` nui permite legea....cica iti trebuie permis =))

Link la postare

Salut! mai mie imi place! dar nu mi-o pot permite! am doar 1000 si poate mai fac rost de 100-200 pt ca sunt din severin si nu mai imi trebuie bani pt transport!! aa si in talon cati cai are? nu se consuce cu a1? oricum! daca mai scazi putin din pret! poate ti-o iau eu! am uitat ! pune si tu niste poze mai clare daca ai! si mai am o intrebare! i-a fost schimbat vreo data setul motor?! si este limitata ? iarasi am uitat ceva :D daca vrei putem sa vb pe messenger! yahooid: ratt666or!

Link la postare

NU A FOST UMBLAT NICIODATA LA MOTOR SHI NU AM EU ID PE MESSENGER DAR DACA VREI POTZI VB CU UN PRIETEN LA NR ACELA DE TELEFON SHI ITZI VA SPUNE DESPRE EA......NU ESTE LIMITATA SHI FUGE 160 ,SHI EU AM A1 SHI CHISR DACA ARE 18 KW IN TALON MERG CU EA FARA PROBLEME!!!!! :P

Link la postare

Poate ma mai gandesc si-ti dau eu 1200! si mai sunt si din severin nici nu ne mai incurcam cu transport si alte alea! si tot iarna asta o iau! probabil in decembrie!

sal!

Link la postare

Modelul motocicletei: CAGIVA FRECCIA

An de fabricatie: 1988

Capacitate cilindrica: 125

Putere:18kw

Nr. de Kilometri: 22000

Situatia actelor: perfecta

Starea motocicletei: impecabila

Culoare:ROSIE

PRET: 1400 EURO NEG

Oras: DR TR SEVERIN

Persoana de contact / nr. de telefon: 0720666605

Alte detalii...ARE ELECTRONIC VALVE ,SHI 7 VITEZE,FUGE 160 ,SHI RUPE!!

ba baiatule sa shtii ca ai dreptate,pe bune....fuge 160.....pa langa ca itz traba tata autostrada:bucureshti-piteshti sa iei 160 cu ea.....dupa mai shi rupe(cum zici tu)....rupe pomii.....poi ma daca tu meri cu aia cu 160 in 2 minute tzi gata motoru....pa langa cai urata de tot.......mai vrei shi 1300-1400 de euro pa ea....io cred ca nici daka ash fi mort de beat nu tzash da atata pa ea...mai binem iau un piaggio cu pedale dinala(cred ca dupa tine shi ala mere cu 120)............mai mult de 800 nu iei pa ea,poate nici atata

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.