Mergi la conţinut
  • 0
Autentifica-te  
norad

o mare dilema......

Întrebare

Salutare,

am si eu o mare dilema si as vrea sa ma luminati, daca se poate.

Zilele trecute am gasit in ziar un anunt, care suna asa:" Motocicleta Voshod, fab.1993, 175cmc, 1100km. reali parcursi, rosie, arata si functioneaza impecabil+2 casti originale. Pret: 6.5mil lei "

Inainte de a pune intrebarile, tin sa precizez ca habar nu am de motociclete, nici permis nu am...dar imi doresc f. tare o motocicleta.

Si acum intrebarile: merita banii?....sunt bune?......usor de intretinut?...de condus de incepatori?....ma rog, as vrea cat mai multe informatii.....

Ma intreb: cu 1100km si 6.5mil, nu e prea ieftina?.....

Sper ca nu am pus prea multe intrebari. :unsure:

Multumesc anticipat.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

5 răspunsuri la această întrebare

Recommended Posts

• 0

Acuma serios vorbind, nu poti sa stii .... trebuie sa afli toate detaliile, sa o vezi cu ochii tai, sa aiba acte , etc ... dar daca anuntul l-ai vazut in ziar si nu pe net - se poate ; ca un comentariu: tot ce apare postat pe net este automat scump ;)

Link la postare
  • 0
Acuma serios vorbind, nu poti sa stii .... trebuie sa afli toate detaliile, sa o vezi cu ochii tai, sa aiba acte , etc ... dar daca anuntul l-ai vazut in ziar si nu pe net - se poate ; ca un comentariu: tot ce apare postat pe net este automat scump  ;)

am si eu o super intrebare,la care nu vreau sa aud un raspuns negativ...Ce sanse exista sa pot tine eu,fata fiind,un R1???

Link la postare
  • 0

am si eu o super intrebare,la care nu vreau sa aud un raspuns negativ...Ce sanse exista sa pot tine eu,fata fiind,un R1???

cred ca daca ai experienta.eu m-am convins ca nu greutatea sau forta conteaza ci echilibru care vine din experienta.Spre exemplu Doru de la Tomina este micut dar"zboara pe unVTR de 1000 care nu e chiar usoara.eu zic sa o iei incet sa-ti formezi reflexe sa te obisnuiesti cu viteza,sa-i dai posibilitatea lu ZA BRAIN sa se adapteze sa functioneze la viteze mari.R 1 este o motocicleta fantastica (i m lovin it)dar pe cit e de frumoasa pe atit de periculosa .cred ca dupa vreo trei ani poti sa te dai la this beauty fara sa te raneasca.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.