Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

d3xt3r_kt

expirat Geak + pantaloni viteza

Recommended Posts

Vand geak si pantaloni FLM alb-rosu-negru-gri!!! Eu vreau sa iau cat mai mult pe ele pt ca am nevoie de bani asa ca acest anunt va fii Licitatie... care da mai mult il ia. bafta!!!

Licitatia incepe de la 100 de euro , preturile nu trebuie sa fie decat in euro..... Astept ofertele voastre

post-1028-1133577224_thumb.jpg

post-1028-1133577226_thumb.jpg

post-1028-1133577297_thumb.jpg

post-1028-1133577224_thumb.jpg

post-1028-1133577226_thumb.jpg

post-1028-1133577297_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

da' marimea? cat e domne marimea? marimea.. marimeaaa!! :Jumpy:

zi- mi te rog ce inaltime are pers. din poza.

licitez 110 :rtfm:

..daca nu l-ai dat deja

Link la postare
Vand geak si pantaloni FLM alb-rosu-negru-gri!!! Eu vreau sa iau cat mai mult pe ele pt ca am nevoie de bani asa ca acest anunt va fii Licitatie... care da mai mult il ia. bafta!!!

Licitatia incepe de la 100 de euro , preturile nu trebuie sa fie decat in euro..... Astept ofertele voastre

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Este marimea 52, pesroana din poza ( adica eu ) are 1.85 m si 65 kg... imbracat si cu matzu plin :D

iar pt cel care a zis sa scot poza cu poponeatza... sa scoata si el poza din avatar ca se trezeste cu mine la usa cu buchetul de flori in mana :D si cu freza facuta :P:D:D:D

Link la postare

Cum asa? pai eu inca il am acasa? si banii unde sunt? pai eu vreau sa-l vand pe bune nu asa virtual :D Va astept cu banii copii .... pt mai multe detalii ma puteti suna la 0724.53.74.83 Claudiu!!!

Marca: FLM

Marimea: 52

Culoare: alb+gri+rosu+negru

Prinderea dintre geak si pantaloni se face prin 2 fermoare ( unul e doar de siguranta )

Doua buzunare interioare, singurele

Costumul este de vara, are aerisiri, deci nu e de mers iarna cu el cu toate ca tzine f bine si iarna :D

Geak a fost purtata putin mai mult de o luna iar pantalonii au fost purtati cam de 5 ori !!!

Nu stiu ce detalii pot sa va mai dau asa ca ma duc sa ma culc :D

Mai nou vand si casca!!! Se poate vedea in poza!!! Am purtat-o 3 luni la genul ca eu de 4 luni nu mai am carnet si nu prea mi-a mai ars de plimbarica cu toate ca am mai iesit!!! Casta este un AGV k2 marimea M , culoarea se vede si in poza alb cu negru si gri, are cateva zgarieturi si pe ea si pe viziera pt ca mi-a cazut de pe motor in timp ce eu inchideam garajul si s-a dat de-a dura putin :D .... Pretul ei la Motor Unu de unde am cumparat-o este de 9.990.000 lei ( 990 RON) iar eu o dau tot la licitatie, licitatia incepe de la 4.500.000 lei ( 450 RON ) Care da mai mult o ia !!! Astept ofertele voastre!!! Bafta

Link la postare

are protectii coate-antebratz, spate,( are o placa pe interior nu are cocoasa) umeri, iar la pantaloni are la genunchi si la poponeata :D

am oferta cu 220 de euro, cine da 250 ? vreau bani multi :D

casca nu mai e licitatie... cine vine cu 4 milioane o ia acasa.... dar numai acum cand am nevoie de bani .... v-am pupat

asta inseamna 110 euro... si ea noua e 270 euro.... bafta

Link la postare

ddrragomir.... am oferta de 220 si in seara asta primesc un raspuns de la cineva , daca da sau nu 250 de euro... persoana in cauza a venit, la probat si i-a placut asa ca presupun ca o il ia cu 250 si o sa se termine si povestea asta....

Sincer nu te condamn... parca si eu as fi vrut un combinezon piele cu protectii aproape nou la 200 de euro.... :P:D la primavara o sa trebuiasca sa imi iau altu... cand o sa dau iar de bani... sper sa dau de careva care are si preturi dastea imposibile....

Link la postare

toti cei care suna cu oferte de 200 imi cer scuze ca trebuie sa ii refuz dar nu pot sa-l dau chiar pe moca..... asa ca astept telefoanele celor care sunt dispusi sa dea mai mult de 200 de euro pt un costum de piele cu protectii

Link la postare

Pretz fix 250 euroi, daca nu il ia nimeni pana pe 15 februarie, nu il mai vand nici de-al dracu si il tzin pt mine.... sa va luatzi voi de la polo cu 450 de euroi ....... Sa mor io ... nah ca imi revin cu banii... sic sic sic... :D :)

Link la postare

VANDUT!!!! Inca o afacere incheiata... pacat ca traim in romania si vindem lucruri la preturi de kkt si lumea vrea sa mai negocieze si din pretul asta... daca se poate sa il ia pe gratis si tu sa vii sa-i schimbi fermoarul cand se strica ar fi fost perfect pt ei :P

Link la postare

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.