Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

GhostDog

arhivat aprilia rs

Recommended Posts

post-32-1133817478_thumb.jpg

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

post-32-1133817334_thumb.jpg

Modelul motocicletei: Aprilia rs

An de fabricatie: 92

Capacitate cilindrica: e set polini de 150 cm3

Putere:23kw

Nr. de Kilometri: 13000

Situatia actelor: totul e ok

Starea motocicletei: impecabila

Culoare:se vede din poza :D

PRET: 2200 eur neg

Oras: cj

Persoana de contact / nr. de telefon: 0744629953 (Doza)

Alte detalii...mobra are filtru aer racing,set racing Polini,toba arrow kit,carenele sunt de pe modelu din 97.este in stare ireprosabila,tinuta in garaj si tratata cum se cuvine,cu uleiuri bune.am mers cu 180\km h este o bomboana.

post-32-1133817334_thumb.jpg

post-32-1133817478_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Mersi baieti......aprilia sr de dat la schimb nu o dau ca face multe toba aia :P cat despre motivu vanzarii......da ceva mai mare :D:jump: ,repet moto e brici da am ceva banuti si tre ceva mai mareee,ca sa fiu mai tare :yahoo::punk:

dac vreti mai multee detalii pe messenger oq_t_speed

Link la postare

AM O COMBINATIE PT TINE ....ITI DAU PE RS UN KAWASAKY NINJA 750 CC SUPERSPORT AN 98 NEINMATRICULAT (AM DOAR NISTE COPII DE ITALIA ) MOTORUL ESTE SUPER OK ..RACHETA ESTE SI PUTIN PREPARAT SUPAPE TITAN MERGE 260 PE PROBATE ! DACA TE ITERESEAZA DAMI UN RASPUNS

Link la postare

alex_ in talon are 23 kw...nu prea merge cu a1 real are mai multi,owex poate ti se pare scumpik da au fost bagati banuti in ea ca sa mearga perfect si sa n-am probleme cu ea acu sg problema e ca imi trebe ceva mai mare :aggressive:

Link la postare

ahh .. pai in felu asta o sa ai probleme la vanzare .. daca e d 125 iti dai seama ca cei care sar sunt cei de 16 ani ... dar .. alegere gresita ca nu merge cu a1.. si cei d 18 nu prea se infig in cele de 125 .. oricum.. bafta la vanzare!!!!

Link la postare

..AHHHH....mor.....mai e de vanzare????...shi eu care credeam ca o se sa vanda imediat..ca mi se pare ..o afacere buna..:P of...pana in primavara...cand imi iau carnetu....daca o mai tzi..shi o iau...

Link la postare

Salut.Ma intereseaza motorul tau.Vreau sa-l cumpar.Te-am tot sunat dar nu ai raspuns.Astept un mesaj ceva sau intra pe mes id-ul meu e wiskasul si tel e 0729299433.Merci

Link la postare
:download: cica de saptamana viitoare se incalzeste afara.....deci nu vine nime cu ceva cash :dance: sa-si ia o motocicleta super buna la super pret...?hai fratilor ca asta e super oferta...numa eu cu ce minusuri ies cand o dau la pretu asta:(

Link la postare

Salut,

M-ar interesa motocicleta, dar sunt din Bucuresti si as vrea sa fiu sigur c-o iau in cazul in care as veni pana in Cluj. Poti te rog sa-mi trimiti si mie din filmuletzele alea pe care le-ai promis(dorexp17@yahoo.com)? Merci.

Bafta,

Dorex

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.