Mergi la conţinut

Brasovul..


maR1

Recommended Posts

Intrunire 2004

11-13 iunie 2004

Succesul primei intalniri a motociclistilor de la Brasov ne obliga la mai multe "motoare ambalate" in 2004 pentru a organiza cea de-a doua editie a unuia dintre cele mai spectaculoase evenimente sportive.

Avand motto-ul "Mai multi prieteni, mai uniti, impreuna pentru o idee si o pasiune fara margini", pasionatii de motociclism din tara si strainatate se vor aduna din nou la Brasov, in Camping Darste, pentru a celebra pasiunea comuna si dorinta de libertate.

Intalnirea consta intr-o serie de evenimente ce se vor desfasura pe parcursul a trei zile, in care vor avea loc mai multe manifestari - obisnuite pentru astfel de intalniri:

parada motociclistilor (traseu central prin oras)

concursuri moto

concerte rock in aer liber: IRIS, ANTRACT

spectacol cu cascadori

prezentare de moda (Danielle Collection)

streaptease

tombola

si alte surprize...

VA ASTEPTAM!!!

http://www.bullbikers.ro/html/index.html

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ANUL TRECUT AM FOST UN GRUP DESTUL DE MARE LA TARGU SECUIESC

ANUL ASTA VREM SA MERGEM LA BRASOV EI SAR PUTEA SA SE DUCA EU NU STIU DACA TERMIN MOTORUL O SA FIU SI EU PE ACOLO DACA NU O SA MA OFTIC ACASA SI O SA IL BLESTEM PE ALA CARE A INTRAT IN MINE SI MI+A DISTRUS MOTORUL

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine este interesat de o gasca de enduristi care pleaca vineri seara catre "balamucul" din Brasov este invitat sa se autoinvite...plecare am vrea undeva in jur de ora 17-18...de,scarbiciul...batel norocul.. :D:D

ca program am vrea sambata sa mergem pe munte la "un schi" cu ele...asa ca da-ti navala cu tupeu pana nu se ocupa locurile...pe DN... :lol::P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...