Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Vand Yamaha Fz6 N 2005 <6000 Km Reali

Recommended Posts

Vand Yamaha Fz6N 2005 inmatriculata si achizitionata de noua din Romania. Motocicleta are sub 6000 km reali verificabili oriunde.

Eu am achizitionat-o anul trecut la 2000 km. Este varianta stock nu are nimic in plus decat ceea ce vedeti in poze. Revizia s-a facut la Yamaha anul trecut Motodynamics pe centura la Otopeni (am si facturi pentru carcotasi ).S-a schimbat si o piesa pe garantie nu pentru ca era defecta ci pentru ca s-a putut TPS sau ceva de genul a fost un recall general din ceea ce mi-au spus baietii (care imi sunt si prieteni)..Bateria i-am schimbat o cu una noua varta (din nou cred ca am si factura)

Are 3 chei actele sunt in regula. Este doar primul proprietar pe carte eu nu am reusit sa o inmatriculez (motivele nu mai conteaza) fiscalul il pot oferi fara probleme la achizitie. ITP inca valabil pana in august daca nu ma insel trebuie verificat.

Motivul vanzarii este unul simplu si de asemenea complicat . Cand am luat-o eram neinsurat acum sunt insurat si sotia nu vrea sa se urce deloc in sa ergo sta mai mult in garaj si imi vine sa plang cand vad ca iau masina si ea sta la garaj degeaba.As dori sa o ia cineva si sa se bucure de ea precum si ea sa se bucure de libertate.

Merge impecabil. Are mici zgarieturi pe cadru partea stanga si capac motor partea stanga.(voi atasa poze cand ajung in tara) de la o cazatura luata de fostul proprietar de pe loc sau viteza sub 5 km/h sau cel putin asa mi-au spus cei de la MotoDynamics cand au verificat computerul de bord.Cica ar inregistra si astfel de lucruri. Nu stiu nu ma pricep.

Pretul este de 2600 E usor negociabil daca userul promite ca va merge mai mult decat mine cu ea poate fi negociabil si mai mult .

Contact pm sau marinikkk@yahoo.com sau telefon 0737007861 (valabil de saptamana viitoare cand revin in tara)

» Post actualizat in 01 Jun 2015 21:25
Din păcate am observat ca nu am alte poze la îndemână. Dar promit sa rezolv pana vineri cu poze in detaliu
» Post actualizat in 01 Jun 2015 21:27
P.S as dori sa se bucure cineva de ea adică de moto nu de sotie ca sa ne facem înțeleși wink.png
Attached Thumbnails
  • post-81914-0-01608400-1433194037_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.