Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Johnny

chopper CHETA!

Recommended Posts

Cu scuzele de rigoare administratorilor ca postez acest anunt aici,vin cu urmatoarea propunere....... :banana::banana:

Oameni buni,haideti sa punem mana de la mana cate un leu ,cate doi ,pana strangem banii sa-i cumparam motocicleta lui VLADISTO !!!! :D:D

In felul asta poate scapam si noi de un stres ,iar motocicleta o facem cadou de craciun unui motociclist care chiar isi doreste sa aiba un motor si nu isi permite.... :D

P.S.

Daca cineva ia acest anunt in serios (pentru ca eu l-am postat sub forma de gluma in urma stresului si a disperarii de a nu-i mai vedea posturile acestui :focus:) si vrea sa faca treaba asta ,donez si eu un leu pentru un SR-u!!! :D

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Am dat si eu un anunt pe tema asta !!

Subscriu si aici !!!

Link la postare

HOLLY MOLY!!!!!!!!! IN SFARSIT!!!!!!!!!!!!!

TOTUSI S-AR PUTEA SA IESIM MAI IEFTIN CU UN RAKET!!! SI SCAPA PROBIKE-UL DE EL, DRACU!!! :hunter:

MACAR DE O OPERATIE!!!!! ESTETICA!!!!!!!!!!

E INCREDIBIL DE URECHIAT!!!!!!

FACETI CEVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PLS!!!!!!!!!!! :help:

Link la postare

Subscriu domnului f_zoltan. Nu sunt o fire antisociala. Nu am avut nici cea mai mica intentie sa stresez lumea. Aceasta nu este o fapta buna, iar eu am o educatie crestina, dar am crezut ca la rubrica "Vinde", fiecare isi face cum poate mai bine reclama, asa cum a mentionat anterior si domnul moderator gaxel. Si ca sa va arat adevarata mea fire, sociabila de altfel (altfel preferam sa fiu un biker solitar, asa cum este un coleg de serviciu, care are un Suzuki de 1200 cmc, 320 km/h viteza maxima si 150 CP, cu care a mers cu 270 km/h pe Autostrada Soarelui, dar nu vrea sa intre in nici un club de bikeri), daca tot m-ati descris ca pe un urecheat, iata si noul meu avatar, care cred ca o sa va destinda, nu sa va streseze.

Catre tin-tin: Daca te-am stresat atat de tare, nu a fost cu intentie, dupa cum vezi am sters anuntul meu. Ca sa subliniez faptul ca nu vreau sa produc stres, ci buna dispozitie, asa cum este normal intr-un site de bikeri am modificat si avatarul la sugestia unor bikeri, cum ca sunt un urecheat. In ce priveste modul de dialogare ar fi de la sine inteles sa o facem in mod civilizat, in spiritul autentic de bikeri. Craciun fericit! impreuna cu cei dragi. :beer:

Link la postare

Subscriu domnului f_zoltan. Nu sunt o fire antisociala. Nu am avut nici cea mai mica intentie sa stresez lumea. Aceasta nu este o fapta buna, iar eu am o educatie crestina, dar am crezut ca la rubrica "Vinde", fiecare isi face cum poate mai bine reclama, asa cum a mentionat anterior si domnul moderator gaxel. Si ca sa va arat adevarata mea fire, sociabila de altfel (altfel preferam sa fiu un biker solitar, asa cum este un coleg de serviciu, care are un Suzuki de 1200 cmc, 320 km/h viteza maxima si 150 CP, cu care a mers cu 270 km/h pe Autostrada Soarelui, dar nu vrea sa intre in nici un club de bikeri), daca tot m-ati descris ca pe un urecheat, iata si noul meu avatar, care cred ca o sa va destinda, nu sa va streseze.

Hai... de curiozitate, mai tati, spune-le si ignorantilor de forumisti:ce suzuki(an,model,etc,etc) e ala de 150 cai,1200 cmc si 320 vmax ca vad ca o dai in balarii...again&forever :D

Chiar ai impresia ca astia de pe aici n-au incalecat decat sr-uri ca al tau si ii faci cu povesti din fratii Grimm??? =))=))=))

PS:aici la anuntul asta nu cred ca pot fi acuzat de off-topic :fuck:

PPS:lasa, nu plange tati ca ajunge si pe la tine mosh craciun mai "bikere"(apropos, daca si tu esti biker de maine imi iau snowmobil si jetski):dance:

PPPS:ia baga-te si mata' la vitezane si fa-i oferta cu sr-ul la nenea cu busa (bineinteles cu diferenta ta fabuloasa de rigoare),poate s-o fi plictisit omu' de liniutze si amenzi,cine stie??? :D:D:D

Nu de alta da' vad ca pe aici i-ai atacat pe toti,exceptie HD-ul,ai cumva ceva impotriva HD-ului =)) ?

Link la postare

George, las-o, mai! De ce te incapatanezi sa il palesti pe om. Nu mai foloseste nimanui si dispare si hazul. A recunoscut greseala, si-a asumat si glumele pe seama lui, postul lui Johnny cu cheta si-a avut si el farmecul lui, hai sa catalogam povestea ca o "chestie distractiva" si sa trecem peste ea.

Zau asa!

Link la postare

Care e legatura, intre stres, publicitate , yamaha, prietenul care merge cu 270/h,clubul de bikeri si noul avatar? Dumnezeul stie...pe mine ma depaseste nivelul asta de inteligenta.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.