Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Telefon Dual Sim Nokia 130 - Doar Bucuresti

Recommended Posts

Cum zice si titlul - se vinde una bucata Nokia 130 luat acum vreo luna din Altex - Plaza (de pe bd Timisoara) cu suma de 99.90 ron.

Culoarea: rosu/portocaliu/roz INTENS.(cuvintele nu pot accentua cat de intensa e culoarea)

Telefonul a fost folosit fix 5 zile, sa va explic si de ce:

Bateria lui a fost pusa in alt telefon, iar in acesta am pus o alta baterie.(am resuscitat un tel vechi cu o baterie mai ''mare'' - tine acum vreo 2-3 sapt.)

Acest telefon are acum in el o baterie folosita, am testat-o cu 2 sim-uri:

Am vb 2 ore si 16min si am trimis + primit 200+ sms-uri, in 5 zile - apoi a inceput sa spuna ''battery low'', l-am pus la incarcat, n-am stat sa vad cat mai tine.

Ideea e ca indicatorul de baterie a scazut la limita de jos cu 2 zile inainte, deci clar ca ar trebui alta baterie.

Cum ziceam: nou a fost 99.90, dar acum nu mai are baterie... Am cautat pe net, am gasit cu 22 ron biggrin.png deci nu e rau deloc.

Fiind luat de nou, are si garantie, numai ca nu stiu cat biggrin.png nu m-a interesat. Am bonul de cumparare..deci nu e prob.

Pretul..habar n-am...60 ar fi ok? Daca mai pui 22 pe baterie..ajunge 82 fata de 99..na, e o reducere, zic eu.

Mai jos de atat nu m-as incurca sa-l vand..sa am tel de rezerva.

In pachet era doar incarcatorul si manualul.

E practic nou, n-are zgarieturi, n-are nimic.

Poze..am dar pot sa le pun poimaine biggrin.png

Daca sunteti interesati bagati PM.

Noroc!

» Post actualizat in 16 Jun 2015 08:43

ps. Tre sa ma uit sa vad fix cand e luat..e pos sa fie mai mult de o luna.

Cand pun pozele o sa se vada.

» Post actualizat in 16 Jun 2015 08:45

ps. am zis ca ''nu are baterie'' corectie: Tel are acum bateria folosita..

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.