Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Cumpar Mobră

Recommended Posts

Am niste bani, vreau sa cumpar un motor.

Buget? ------ cateva mii.

Cate mii?------depinde de motor

Caut chilipiruli, ceva cu putini km daca se poate, fara defecte optice mari, motoarele cu defecte tehnice sau bube ascunse nici intra in discutie.

Poate si un an de fabricatie bun, mai nou, ceva ce isi doreste un om care vaneaza chilipiruli.

Cumpar din categoria enduro touring in principal dar accept oferte si din categoria street naked, chopper.

Mare atentie la ofertele pe care mi le faceti cu motoare din categoria CHOPPER pt ca sunt pretentios, deci nu sariti cu oferte de choppere gen intruder 800 din 93 pt ca nu le iau in seama, de fapt le iau in seama, mu uit, le dau ,,like,,  smile.png dar nu ma gandesc serios la ele in topicul asta. Asta pt ca am condus si detinut asa ceva, ma refer la chopper, nu la intruder, iar urmatorul chopper va fi ceva nemaipomenit.  smile.png

Puteti sa-mi faceti oferte de choppere nemaipomenite la preturi nemaipomenite :-), pe astea le iau in seama.

Un alt exemplu de oferta de chopper pe care nu o voi lua in seama, pe langa cea cu intruderul de 800 ar mai fi ,, Am un kawasaki vn 800 din 98 cu 3250 euro, impecabil,, ------- oferta asta nu o voi lua in seama.

Fara sportive ca vreau sa mai am zile.

Fara ,,indieni,, care vand cazane cu km dati inapoi ca va umplu frigiderul in privat si va dau pe mana politiei.......germane. :-)

Astept oferte.

Multumesc.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.