Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Vand Honda Cbr 900Rr

Recommended Posts

De vanzare una bucata Honda CBR de 919 cmc.Are in bord 80k+,am incercat eu sa o fac naked,dar acum am dat de gustul enduro-touring si cam asta ar fi motivul vanzarii.NU a venit la mine cu carenele ei originale-avea un fel de proiectoare sub carena.Am montat eu o lupa pe partea dreapta si pe partea stanga un far.Cauciucul mai tine cam un sezon pe spate si pe fata cam doua lejer.Mobra nu a aratat estetic 10/10 dar pe mine motorul m-a interesat sa fie functional si estetic nu prea.De ce am zis ca am vrut sa o fac naked...Ca imi place mai mult naked decat speed,ca daca e carenata ma mananca sa ii dau.Are furca servisata in 2014 la John din Badea Cartan-Timisoara.Acum i-am dat jos carenele ei care le avea si i-am pus un far de TT(user Silvinio),un releu Schindengren(User Jagi)-care cica nu are moarte,cauciuc (user SlgMotorcycle)pe fata aproape nou-dot 2012 sau 2013,nu mai stiu exact.La sa am umblat ca prietena e mai chubby crackup.gif si ii trebuie ceva mai moale la fu.nd crackup.gif .I-am montat oglinzi capeti ghidon.Este inregistrata pe mine la Fiscal,dar nu m-am obosit sa o transcriu pe mine-lenes/lipsa timp+am mai fost plecat si pe dincolo...Ceea ce vedeti in poze sunt inainte sa ma manance pe mine sa o fac "cica" naked.Oricand se poate face conversia la carenele care le-am dat jos,le mai am si pe alea.Adunati,km la mine nu stiu exact cat a strans~15mii si o am din oct 2012,vara plecam la munca in strainatate si iarna nu ma riscam aiurea.Imi pare asa cu schepsis sa o dau,ca sunt foarte dar foarte multumit de cum trage.Cu pasager si in depasire nu simteam ca ar sughita si nu poate,dar asta e.Are pe partea dreapta 2 zgarieturi pe cadru.Motivul ar fi un Transalp/Africana dar mai trebuie sa strang ceva bani , sau ceva soft enduro si touring mai mult.De schimb nu se pune problema ca e lipsa de bani.Ca si pret pe ea vreau 680  de euro.Telefon 0727493999 si pentru mai multe intrebari sunt online mai tot timpul.

L.E. Cum arata acum,nu am apucat sa ii fac poze.Mobra e la sat,nu am apucat sa ma plimb cu ea anul acesta.Cumparatorul va primi ulei+filtru nou pt ea.NU m-am plimbat cu ea ca nu am asigurare facuta si daca o vand pierd niste banuti-din cauza ca nu e trecuta pe numele meu ca sa pot recupera.

post-19514-0-31359200-1434620075_thumb.j post-19514-0-91600400-1434620088_thumb.j post-19514-0-90628500-1434620126_thumb.j post-19514-0-85177900-1434620137_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.