Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

M.I.6

arhivat Vandut 02. 03. 2006

Recommended Posts

Modelul motocicletei: de ce am scazut pretul? Am o problema mare si nu ma grabesc ! Cine are bani o cumpara!Cine nu are, se uita ! :blum:

An de fabricatie:

Capacitate cilindrica: Putere:147cp

Nr. de Kilometri:

Situatia actelor: inmatriculata pers. fizica

Starea motocicletei: foarte buna

Culoare:

PRET: 3200euro

Oras: Bucuresti

Persoana de contact / nr. de telefon:

Alte detalii...Placute noi, filtre noi, ulei schimbat, bujii si fise noi, furtune frana racing, ambreiaj nou, resorturi si suruburi ambreiaj noi, chit pompa ambreiaj nou, oglinzi R1, baterie noua , cablu kilometraj nou, un filtru aer sigilat, furca upside-down ! :thumbup: MICHELIN POWER PILOT cu 190 spate!!!!Cu factura!

O toba aluminiu racing, toba originala, chit jicloare carburatie noi, filtru benzina racing !!! :pokey:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Motorul merge de mananca asfaltul....Stiu istoria motoretei !

Cel ce o va cumpara nu are decat sa-i bage benzina si sa o accelereze, in rest starea motocicletei este ireprosabila!!!!!!

Motorul merge de mananca asfaltul....Stiu istoria motoretei !

Cel ce o va cumpara nu are decat sa-i bage benzina si sa o accelereze, in rest starea motocicletei este ireprosabila!!!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Multumesc frumos , :yahoo: ce sa zic nu conteaza numai cum suna sau care este viteza maxima atinsa cu aceasta motocicleta oricum astept inca cumparatorul caruia nu-i va parea rau daca va alege sa cumpere aceasta motocicleta !!! :read:

Link la postare

A FOST CUMVA LOVITA IN FATA? SUNT CURIOS . NIMIC PE LUMEA ASTA NU E PE DEGEABA. AI SCHIMBAT OGLINZI,FURCA,SEMNALE (NU SUNT ALE EI) AI MOTOR DE REZERVA,AI SCHIMBAT AMBREIAJUL,AM RATAT CEVA? AHA(GUMELE) ESTE DUPA RK? CE A PATIT SARACUTA? CATI KM. ARE CU MOTORUL NOU?

MARIAN PITICU. MA INTERESEAZA RACHETA DAIA INTREB.

Link la postare
A FOST CUMVA LOVITA IN FATA? SUNT CURIOS . NIMIC PE LUMEA ASTA NU E PE DEGEABA. AI SCHIMBAT OGLINZI,FURCA,SEMNALE (NU SUNT ALE EI) AI MOTOR DE REZERVA,AI SCHIMBAT AMBREIAJUL,AM RATAT CEVA? AHA(GUMELE) ESTE DUPA RK? CE A PATIT SARACUTA? CATI KM. ARE CU MOTORUL NOU?

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
:bash: mai fratilor credeti-ma ca omul acesta a bagat bani multi in motocicleta dar nu putea cere bani multi pt ca nu s-ar vinde ! Deci sa fie clar cine are bani sa mearga la motoreta si daca gaseste bube sa scrie pe forum ce si cum.....de carcoteli sunt satul....

Link la postare
:P si pt cei interesati am si oglinzile care au fost pe moto, semnalele sunt ale ei si accept orice verificare ......ofer si garantie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Acum sa va vad!!!!!!!!!!1

Link la postare

:jump: se pare ca nu am nici potentiali cumparatori dar nici comentarii referitoare la motocicleta , este drept este din 1991 dar este 3000 euro si garantez ca nu mai necesita investitii sincer, am investit 2000 euro in moto si am si dovezi ...dupa cum am mai scris mi-am luat R1 ! Deci cine are 3000 euro il astept sa-l fac proprietar!!

:jump: se pare ca nu am nici potentiali cumparatori dar nici comentarii referitoare la motocicleta , este drept este din 1991 dar este 3000 euro si garantez ca nu mai necesita investitii sincer, am investit 2000 euro in moto si am si dovezi ...dupa cum am mai scris mi-am luat R1 ! Deci cine are 3000 euro il astept sa-l fac proprietar!!

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Nenea M.I.6. abia astept sa te vad pe r1.In ideea ca pina la vara mai este putin timp.Asa ca cei interesati de acest motor sa se gindeasca mai repede ca poate vind eu suzuki si ma fac propietar de fzr 1000 exup (apropo ce inseamna exup)ca io este incepator si nu stiu cum lucreaza , sa nu ma dau peste cap ca acum 2 ani. :help::beach: Bafta la vinzare.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.