Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

addicted2chaos

scuter Aprilia Sr50

Recommended Posts

Modelul motocicletei: Aprilia sr50 replica

An de fabricatie: 1993

Capacitate cilindrica: 49,2 cmc

Putere:

Nr. de Kilometri: 20 de mii

Situatia actelor:

Starea motocicletei: buna

Culoare:negru+albastru lateral

PRET: 500 Euro negociabil

Oras: Iasi

Persoana de contact / nr. de telefon: 0742425223(Alex) id mess:addicted2chaos2

Alte detalii...80 kmh , necesita ushoare reparatzii,kilometri are multzi insa din cate am inzteles de la cel care mia vandut scuteru(in Italia) piston + cilindru au fost skimbate + mai multe kestii pe la motor(nu a fost modificat) ci reparat sau skimbat.apropo am facut pana acu peugeot looxor gilera ice si mam tinut de un DNA50 :unknw:

Asha arata insa nu am poza momentan cu al meu (imi cer zcuze)

post-6015-1134537527_thumb.jpg

post-6015-1134537913_thumb.jpg

post-6015-1134537527_thumb.jpg

post-6015-1134537913_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Oaspete yo_Alex

pune si u poza reala ca sunt interesat yo sunt tot din IASI, intra si u pe id red_killer_alex si vb acolo :beer::scooter:

Link la postare

poze reale ... sa vad daca fac rost de o camera ...pentru cei din iashi in special scuteru se poate vedea ...0742425223 ms pentru inzteleger...

Acte are doar un talon de Italia ...dar am inteles ca daca kiar inshishti se poate plati shi vama....dar nu are rost...pe mine ma oprit de atatea ori gaborii ...da daca shtii legea( o singura foaie) potzi sa mergi cu scuteru si cu motor de 1000 :unknw:

Link la postare

Pe ce planeta traiesti....ai auzit de puscarie cu suspendare pt minori care conduc fara permis peste 125....vreo 4 anisori , fara perimis vreo 5 anisori cu suspendare:))

Link la postare

OF DOAMNE ...TRE SA EXPLIC IAR....:(

MA OPRESHTE GABORU : bA CE FACi AI permis pentru cacatu asta ??

EU ii zic la gabor : Shefu nu trebuie permis la cacatu asta ... ca e ciclomotor

Gaboru de colo: frate vezi tu ciclomotoru are pedale ..

EU raspicat: NENE ala cu pedale e moped...si intra si el la ciclomotoare

eu ii zic inca ceva : BA FRAIRE ...ASTA E CICLOMOTOR ( JUCARIE DE ASTA CU MOTOR SUB 50 CMC CU ARDERE INTERNA CARE PRIN CONSTRUCTIE NU DEPASHESTE 45 KMH.. SI PE CARE NU AI VOIE SA MERGI CU 2)

EL DE COLO CUM MA ASTA E CICLOMOTOR ?

SHI SCOT TALONU ..SI VEDE FREAIERU ...49.2 CMC ... CICLOMOTORE CARE NU DEPASHSETE 45 KM\H

EL IMI ZICE : MARSH ACASA DRACE CU ASTA ...CA NAI VOIE CU EA PE STRADA

SI TOT EL MO PRINS SHI A 2 A OARA ...SI ACELASHI LUCRU IAM ZIS ...SI NU MIA FACUT NIKA..LEGEA E NASOALA...

A SHI INCA CEVA TRE SA AI 16 ANI IMPLINITZI ...

PS CA SA VEDETZI CARE E TREABA CU CICLOMOTOARE LUATZI CARTEA AIA DE PE CARE SE FACE SHCOALA DE SHOFERI SI CITITI PE ACOLO UNDEVA ESTE ORDONANTZA DE GUVERN CU NUJ CE ARTICOLE UNDE ZICE CLAR DE CICLOMOTOARE

A1 = CATEGORIE DE PERMIS CARE ESTE NECESARA CELOR CE CONDUC MOTOR PESTE 50 CMC SI MAI MIC DE 125 CMC...ADIKA APRILIA RS CARE ARE PESTE 50 SI ARE 124.9(SA ZICEM) ...rS DE 50 MERGE EXACT CA UN CILOMOTOR (CA ARE 49)

ADIKA EU CE SA FAC CU A1 DACA AL MEU NARE 50... ??? SI E CICLOMOTOR

PS : DACA ATZI CITIT CU ATENTZIE SA NU MAI ZICETZI DE ACU CA SCUTERELE SUB 50 NUS CICLOMOTOARE CA NU AU PEDALE ;)

MULTZUMESC SHI LA REVEDERE

asfAlT USCAT SHI TOATE CELE BUNE

:unknw:

Link la postare

Frate acu is in Italia daka kiar vrei sa vezi scuter eu vb cu cineva...da nu pot sa il transport...vii la iashi cu banu shi gata ... oricum nu ma mai grabesc sa vand ..ca mai este unu din iashi shi are 2 scutere ca al meu da el le da cu 700 $ bucata ... eu dau cu 500 neg....Pana mea...daca nu il dau il tzin pentru mine .... mai vb

Link la postare
Oaspete yo_Alex

d c te bagi tu in seama daca nu cumperi dute in........ , ca incepi sa ma freci :bash::chair::focus:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.