Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Manusi Vara Pro-Biker Msc-01C

Recommended Posts

Vand o pereche manusi vara marca Pro-biker model msc-01c.

Le-am cumparat pentru mine din China, am comandat XL dar cred ca la ei XL este de fapt L.

Am dat pe ele 10$, atat cer...10$ plus transportul posta romana, deci 45 roni cred ca ajunge.

Ca sa fiu corect....tinand cont de pretul la care le-am luat, nu cred ca sunt originale....nu am avut vreodata unele originale ca sa fiu sigur 100% daca sunt ori nu, de aceea iau ca si criteriu pretul la care le-am luat....dar la 45 roni, daca tin si un sezon, eu zic ca este ok.

Eu imi voi comanda exact acelasi model, de la acelasi cumparator, dar o marime mai mare.

Din examinarea personala, eu cred ca merita banii, dar este parerea mea personala.

Daca cineva vrea poze mai detaliate cu ceva anume, cu cea mai mare placere le pun

Ca si modalitate de vanzare, ca sa nu dam transportatorului prea multi bani, prefer metoda urmatoare: cumparatorul imi vireaza in cont suma de 45 roni, eu o pun la posta fara ramburs....asa este si un cat de cat control , pt ca daca cineva crede ca primeste cartofi/alte tampenii, are contul meu si numele, si astfel sunt usor de gasit (eu zic ca nu e cazul de asa ceva, dar na, s-au mai intamplat cazuri cu probleme..prin modalitatea asta nu sunt o "fantoma").

Pt orice alte intrebari, va stau la dispozitie... 0728591488

Pozele sunt si reale ale manusilor, si de pe site.

Descrierea este de pe site-ul de unde le-am cumparat:

"

• 100% Brand new and high quality.

• New fashion design, Very popular

• Special ergonomic design with carbon fiber hard shell protection, taking into account aesthetics and security (aici am o mica indoiala, din cauza pretului, ca este chiar carbon...dar ceva dur este)

• 3D-dimensional breathable mesh fabric

• Neoprene embossed design, attached hand is not easy sliding

• Four fingers high breathable mesh design and a rubber block sliding full protection

• Ergonomic, hand-dimensional drop resistance protective hard shell, shock-absorbing foam has a better than general protective effect

• Fingers type version with a rare song refers to the design, so that gloves fit perfectly with his hands more, feel manipulated hundred percent

• Fingertip impact protection attached leather, laminated safety within the reflective point of the night

• Tiger's mouth suede protection and reduces the time between the use of gloves and motorcycle wear and increased grip handle. Leather thumb stick impact protection

• Wrists Velcro adjustment design makes gloves easy to fall off

• Material: synthetic fabrics + PVC

• HTB1_1pLHpXXXXabXVXXq6xXFXXXx.jpg

• HTB1Iu2AGVXXXXbAaFXXq6xXFXXXR.jpg

Attached Thumbnails
  • post-2998-0-25851000-1436470941_thumb.jp
  • post-2998-0-46199300-1436470910_thumb.jp
  • post-2998-0-15447100-1436470887_thumb.jp
  • post-2998-0-11134100-1436470877_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.