Mergi la conţinut
coxanelu

Bagati ochiul aici

Recommended Posts

urmeaza sa se faca un user special cu id "informatorul" si parola "daca_tot_pup_in_cur_macar_urca-te_pe_scaun_ca_sa_nu_ma_mai_apelc_eu_ca_am_coloana_vertebrala" si folosindu-ne de userul asta sa face denunturi publice?

oricum initiativa este apreciabila.

numai bine

La care se adauga,citez :"Iti lingi in cur seful sa ajungi un sef mai mik?" :fuck:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

@rechin .. care e broblema ? ca vad ca mi-ai raspuns la post dar nu inteleg ce zici .. apreciez o tentativa de gluma sau misto, dar daca nici nu rad, nici nu ma oftic inseamna ca nu ai reusit sa faci o gluma sau misto ... dar mai e timp .. in fine... rautastatorii rasufla usurati vazand ca nu mai e timp ca sa le fie cautate posturile neconforme cu standardele coxanelului ..

@coxanelu... bafta in noul sezon si astept sa vedem cu ce ne uimesti...

Link la postare

bai baieti bah nu aici e problema cine pe cine baneaza sau cine e guru moto,problema e ca acum 2 luni cand m-am inscris pe acest forum erau zilnic posturi noi la fiecare rubrica si imi placea la nebunie dar acum de ceva timp parca nu mai scrie nimeni pe forumu asta sau toti sunt la ski??? pacat, faptul ca nu se mai scrie ma determina sa ma mai uit si in alta parte ca e plictisitor si asta nu prea imi convine pentru ca prima pagina pe care intru cand deschid computerosu e forumu de probike dar ....... asta e problema adevarata nu cine a ajuns sau nu admin......

B R :beer:

Link la postare
bai baieti bah nu aici e problema cine pe cine baneaza sau cine e guru moto,problema e ca acum 2 luni cand m-am inscris pe acest forum erau zilnic posturi noi la fiecare rubrica si imi placea la nebunie dar acum de ceva timp parca nu mai scrie nimeni pe forumu asta sau toti sunt la ski??? pacat, faptul ca nu se mai scrie ma determina sa ma  mai uit si in alta parte ca e plictisitor si asta nu prea imi convine pentru ca prima pagina pe care intru cand deschid computerosu e forumu de probike dar ....... asta e problema adevarata nu cine a ajuns sau nu admin......

B R  :beer:

Am observat si eu asta,nu prea mai posteaza nimeni a cam plecat lumea...sau se posteaza numai pe la chestii distractive si la vanzari....propun o reclama puternica !! :thumbup:

Link la postare

Am subscris la parerea ta GAXEL si mi-am permis sa adaug si restul.Deci nu e vorba nici de glume ca nu-mi permit cu necunoscuti si nici de jigniri.Este ok pt tine?

Link la postare
.....tzaranu de oras, cel mai prost animal...? aka the monster on the black ride with the towers behind? :D 

ok, s-a notat....acum ma duc sa ii vanez aberatiile....

multumesc de sifonare

<{POST_SNAPBACK}>

Hai sictir , cand vindeam eu europeandrink's la dozator tu cautai capete de sifon in targ la rusi ... :chair:

Numeste-o colaborare spre binele multimii iubitoare de anunturi neviciate .

@gaxel .... care pupa ma dorsali de sef pe aici ca ma tot uit pe anunturi si nu vad decat turnatori ... mai mult sau mai putin bine intentionati .... recte - eu

Link la postare

@dami3n sa pastram decenta nu e vorba de tine.. dar avand in vedere personalitatea carismatica a coxanelului o sa gasim oameni dornici sa se afirme si sa intre in gratiile lui.. si cu cat coxanelu o sa fac misto de ei mai tare cu atat o sa se simta mai bine....

si eu sunt pentru curatarea forumului daca e nevoie si pentru limitarea magariilor cat mai mult ..

trecand peste asta ne trebuie un motiv de disputa intelectuala.. tre sa ne mai trezim la viata

Link la postare
@dami3n sa pastram decenta nu e vorba de tine.. dar avand in vedere personalitatea carismatica a coxanelului o sa gasim oameni dornici sa se afirme si sa intre in gratiile lui.. si cu cat coxanelu o sa fac misto de ei mai tare cu atat o sa se simta mai bine....

si eu sunt pentru curatarea forumului daca e nevoie si pentru limitarea magariilor cat mai mult ..

trecand peste asta ne trebuie un motiv de disputa intelectuala.. tre sa ne mai trezim la viata

<{POST_SNAPBACK}>

Fie ca spiritul bleg al sarbatorilor sa te cuprinda si pe tine ma gaxel , lasa ca gasim noi subiecte de disputa intelectuala cand or sa fie 13 grade afara si o sa asteptam cu nerabdare sa fie cel putin 17 ... :)

Link la postare
uitandu-te in oglinda te-ai gandit sa transpui ce ai vazut acolo pe forum tocmai de Craciun?!  =))

<{POST_SNAPBACK}>

cand ma uit in oglinda vad un om cu caracter

cand citesc posturile tale, accidental, descopar un om complexat, asta daca tot vrei sa ne intepam :banana:

:pokey:

Link la postare
cand ma uit in oglinda vad un om cu caracter

cand citesc posturile tale, accidental, descopar un om complexat, asta daca tot vrei sa ne intepam  :banana:

:pokey:

fie ca postul tau sa fie inceputul unei discutii lungi si animate ... asteptam replica .

Link la postare

pe langa faptul ca stii ;), cred eu....cum e vb aia cu lauda de sine miroase a balegar....nu prea am ce reply sa dau....:D

eu cand ma uit la posturile tale vad o balta in care imi este lene sa si scuip....:)

esti asa de ipocrit sa nu recunosti ca ai complexe? conteaza culoarea pisicii cat timp prinde soareci ? hehe....

Link la postare

fapte? daca ma apuc sa banez pe toti care au scapat porumbelu odata ramane gol totul si va trebui sa ma dau si singur afara....;)

faptele raman ptr cazurile mai speciale....deja am scapat de zecile de anunturi ale aceleiasi (?!) firme de moto de la bursa de ex....idee ce mi-a apartinut si semnez ptr ea :P.....vad ca acum totul e fair....un anunt, hai max doo unde sint grupate toate mobrele....

inca nu am gasit un membru care a incalcat asa grav regulile sa fie jetuit total...;)

sa invie forumu? eu nu am ce sa fac decat sa raspund pe unde stiu, sa ma bag in seama in mod cat mai decent...ma rog, unii inteleg altfel ce incerc eu......daca m-as apuca sa vorbesc eu despre ce fac cu mobra, cum se iau viraje....bla bla bla ma blameaza lumea ca ma aplaud singur....asa ca din partea mea...ma concetrez pe darea de raspunsuri catre incepatori, ACOLO UNDE STIU CA STIU :) si incercari de caterinca de multe ori neintelese.....cam atat

Link la postare

pai nu mi se pare deloc o idee rea sa ne zici ce mai faci cu mobra, ce scuter iti iei daca reusesti sa economisesti alocatiile..

acum sa incep eu .. eram la un magazin moto (nu dau nume) si era un nene care vroia sa isi aduca un suzuki de 1000 pentru campionatul intern ... care era discutia cu vanzatorul de mobre..

fireste in timp ce eu am uitam la "mizeriile" magazinului oamenii discutau de compionatul intern .. de ce suzi ? ca e mai stabila ca nu e asa nervoasa si chiar daca nu e cea mai buna, macar e fiabila , nu se cade cu ea si termina campionatul fara multe reparatii si investitii.. de ce nu r1 ?

ca desi e cea mai fiabila, cu bicicleta cea mai buna, dupa turul 8 pilotul isi mai pierde din concentrare, cauciucurile se mai duc, si sunt sanse mai mari sa cazi si spnsorii nu te prea ajuta daca nu le garantezi succese si curse terminate fara sa bage bani in dotari.

s-a spus ceva de pascota dupa care s-a discutat destul de mult despre coxanelu... discutia a fost mai lunga si nu am stat sa ascult ca eram absorbit de alte probleme..

asa ca povesteste-ne si noua cum e cu sponsorii, ce mai faci cu mobra, cum o pregatesti .. lumineaza muritorii de rand..

Link la postare

la anul sint 90% sanse sa merg tot pe r1...nu cred ca o sa fie nevoie la clasa de incaptori de altceva.....restul, vorbim dupa 15 ian ca nu vreau sa latru aiurea....dar daca iese ce trebuie sa iasa imi pun banner pe site ....

ps: sau ma apuc sa scriu in topicurile dedicate ( poate) noilor mei colegi...:)

Link la postare

nu te intreaba nimeni care sunt planurile de pa 15 ianuarie.. te intrebam numai cum vei concura.. si din cate inteleg pana acum e sigur ca pe r1 vei merge ca pana acum nu ?

pe circuitele de la noi, schimbi mai mult de viteza a doua ?

Link la postare

nu stiu daca ai vrut sa pari ironic cu intrebarea daca schimb mai mult de a doua sau doar esti....cum cred eu ca esti :)....la noi se pot atinge viteze de pana la 270-280 kmh din aproximatiile mele la avansati.., eu alerg cu powertape pe vitezometru din motive ...psihice :D..iar de data de 15 depinde inclusiv si modelul motoretei cu care voi concura....poate sa fie r1/ gsxr 2004 sau chiar un 2005...

Link la postare

Nu cred ca era ironie, mai degraba curiozitate sincera. Si eu sunt curios ce mai face pilotul Coxanelu :) De ce-i poate capul forumistului si mai nou adminului Coxanelu m-am convins. :) La multi ani!

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.