Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Cristi88

arhivat Aprilia AF1 80 cc

Recommended Posts

Vand Motocicleta APRILIA AF1 Sintesi 50 , an de fabricatie 1992 ,inmatriculata , Kit Pollini 80 cc nou ( Piston , cilindru , segmentzi , rola ) , 3 viteze , carenata full , Fuge 110 km/h , Genti de Aprilia RS Cu cauciucuri mai Late , Baterie Noua, ... Pretz : 400 Euro , fara acte , sau 1000 Euro Cu acte.

Cristi , 0727179133

post-1625-1134748176_thumb.jpg

post-1625-1134748176_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Alte Poze nu mai am , Sunt din Predeal , ( jud, BRASOV :D ) , cu actele e asa cum am zis : am acte la ea , e inmatriculata , shi o dau cu 1000 E cu actele ei , sau daca nu iei numai motocicleta cu 400 E , shi actele raman la mine. In rest , adca esti interesat de altceva , Suna...

Link la postare

Din cate am intzeles , tu o vrei cu toate actele , asha ca pretzu final este de 800 E... Tzi-am pregatit-o de sarbatori la Pretzu astaa :P : Hai ca te astept sa vii sa o iei . Deci suni daca itzi convine , daca nu........ eu nu mai las.

Link la postare

nu deci io nu o vreau cu nici un act pretene io o vreau la 400 da t intrebam daca dai ceva cu care pot dovedi la politzai k e de 50 cm ma rog 80 acuma intelagi ms de oferta da raspundemi k sa mor daka nus interesat intra p dany_cmd id de mess pls sal si bafta pretene

Link la postare
:scooter: Ba,nu ai mai reusit sa mai scapi de el????Ce i-ai facut la Motor?si yo il am tot de 80 pe al meu,dar e replica in 4 viteze....Dellorto,Regina,Gianelli.Bafta la Vanzare.da-mi un Buzz Pe Axy_2005@yahoo.com pls sa vb acolo

post-4393-1135031412_thumb.jpg

post-4393-1135031412_thumb.jpg

Link la postare

Joci murdar 1000 cu acte si 400 fara......cand ti'ai luat 400 o dai furata si o recuperezi repede....am dreptate? fara suparare oricum shtiu k nu recunosti...bine iti dau 400 pe ia dar cand iti dau banii arzi actele ce zici? :thumbup:

d c i-ai schimbat culoarea la genti?

nu deci io nu o vreau cu nici un act pretene io o vreau la 400 da t intrebam daca dai ceva cu care pot dovedi la politzai k e de 50 cm ma rog 80 acuma intelagi ms de oferta da raspundemi k sa mor daka nus interesat intra p dany_cmd id de mess pls sal si bafta pretene

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

NANA NU AMI FITZI PROSTI CA EU UNU DACA O IAU FARA ACTE II RAD SERIILE SHI II SCHIMB CULOARE SHI NU MAI ARE CE SA FACA :bash:

Link la postare

Frate , in vara n-am dat-o fiindca eu de-abia anu asta fac 18 ani , shi pan-acum am avut doar A1 , iar pt. Mateo ... e prost . Eu o dadeam asha , fiindca gasisem sa vand numai actele separat , dar daca pe el il duce capu la asemenea magarii :dance: inseamna ca el o mai fi facut escrocherii la viatza lui ...

Link la postare

sa iti dau eu aeroxu si inca 300 E? cred ca glumesti fratica , am dat 1200E cand l-am cumparat eu ... eu vad ca vrei sa vinzi motoru cu 1000E pei nici chiar asa ma gandeam la 100 E maxim.. ! asa deo ciorba!

Link la postare

iti dau pe ea o camera video sony profi :D

vreau fara acte :beer:

Link la postare

ok astept pozele si gandestete la combinatia aia daca vrei ! ca vad ca vrei 800 E pe ea cu acte ! eu scuterul il dau cu 35 mil sau schimb pe schimb daca vrei ! mai discutam daca e ! pune pozele si zimi nr de km , fa poza la bord ! ms mult bafta!

Link la postare
iti dau pe ea o camera video sony profi :D

vreau fara acte :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.