Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Armura Dainese Wave V1 Marimea M

Recommended Posts

Bună ziua tuturor,

Stare: Foarte buna, purtata o singura data. De asemenea, nu am purtat-o fara tricou ...

Preț de vanzare: $ 300 adica 1200 lei fix, negociabil.

Pretul de achizitie: $ 469 este ceea ce am plătit eu pentru ea. Achizitionata din Italia, am eticheta si manualul utilizare in care este specificat la ce forta rezista diferitele parti ale armurii in caz de impact.

Am avut aceasta armura pentru aproximativ un an și jumătate și am purtat-o doar o singura data. Este grozava pentru mersul cu motocicleta pe vreme calda deoarece ofera o ventilatie excelenta. Acest lucru ar fi perfect pentru vara, plus ca armura ofera o mulțime de protecție. Este ideala pentru motor, bicicleta, atv, sporturi de iarna cat si sporturi nautice. 

Am 1.71 si 70kg și se potrivește perfect pe mine, ceea ce înseamnă că poate găzdui pe cineva care este de până la 1.80.

Acesta protejează spatele, pieptul, umerii, coatele, antebrațele, și părțile laterale ale brațului superior. De asemenea, vine cu o protectie pentru gât.

Protectia spate este, de asemenea, detașabila, astfel încât să o puteti purta fără restul de armura.

Toate protectiile sunt hard. De mentionat ca nu este o reproducere chinezeasca, cum puteti gasi pe net la 80-100 euro.

In caz ca va intrebati de ce am purtat-o o singura data.. la o saptamana dupa achizitie, am suferit un accident de motocicleta. Am renuntat la motociclism. Nu purtam armura in momentul impactului, am regretat asta mai tarziu.

Motivul pentru vânzare: Motociclismul nu e de mine, am hotarat sa imi vand tot echipamentul pentru a imi achizitiona o masina.

Tel: 0761 601 391

Bucuresti, Sector 1.

Attached Thumbnails
  • post-90925-0-06202000-1437908488_thumb.j
  • post-90925-0-26970700-1437908497_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.