Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

coste

expirat Vand Motor de IJ

Recommended Posts

Am un motor de IJ 56 in stare foarte buna de functionare ambielaj,piston,segmenti,placi d ambreaj,furcile in cutie,toate sunt noi.Ma-i am inca un ambielaj foarte bun refacut,3 pinioane de fata foarte bune originale,inca unul pe spate tot asa de bun.Mai am o perehe de pinioane unu fata cu 21 dinti si unul sapate cu 3-zeci si ceva de dinti noi-noute,special concepute pentru fuga motorul o sa fie un pic mai puturos la plecari dar dupa acea o sa fie ca o racheta,

Si inca ceva piese tobe de esapament din crom(artizanale0,rezervor lacrima etc.

Suntia la 0743963569 Coste le dau ieftin ca nu ma-i am unde le pune.

P.S.Sunt din Cugir Jud.Alba.

Pret 100 E: FIX

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Am un motor de IJ 56 in stare foarte buna de functionare ambielaj,piston,segmenti,placi d ambreaj,furcile in cutie,toate sunt noi.Ma-i am inca un ambielaj foarte bun refacut,3 pinioane de fata foarte bune originale,inca unul pe spate tot asa de bun.Mai am o perehe de pinioane unu fata cu 21 dinti si unul sapate cu 3-zeci si ceva de dinti noi-noute,special concepute pentru fuga motorul o sa fie un pic mai puturos la plecari dar dupa acea o sa fie ca o racheta,

Si inca ceva piese tobe de esapament din crom(artizanale0,rezervor lacrima etc.

Suntia la 0743963569 Coste le dau ieftin ca nu ma-i am unde le pune.

P.S.Sunt din Cugir Jud.Alba.

Pret 100 E: FIX

<{POST_SNAPBACK}>

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.