Mergi la conţinut
AlexaAndra

motocicliste Prieten motociclist

Iubitul are motor?  

56 membrii au votat

1. 1. Iubitul are motor?

• da
      37
    • nu
      19

Recommended Posts

Sunt curiosa rau cate fete au prieten(iubit) motociclist...sper sa mi se satisfaca curiozitaztile asha ca fetele va ashtept la vot. :dance:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

prietenul tau a avut motor ?

poate da, poate nu , motor intre 125 si 126m3 ? sau inte 127 si 129cm3?

dar daca am avut si voi avea ? dar daca am mai multe ? pot sa raspund cu da la intrebarea am motor daca am, sa zicem, motoare?

dar narcisistii pot raspunde ce motor au iubitii lor ?

eu de exemplu as putea sa bifez acolo , plecand de la ideea ca ma iubesc foarte mult?

si vezi tu .. nu exista optinuea cu nu si nu va mai avea.. si nu exista optiunea ca nu am iubita si tot asa.. de ce femeile pun intrebari atat de complicate ?

nu mai bine sa gaseste un motociclist bine-voitor sa iesiti al un suc ? mai schimbati o vorba, o parere....

Link la postare
Am o intrebare : Esti Blonda ? :hunter:

:blahblah1:  Nu dati cu paru !  :lol2:

<{POST_SNAPBACK}>

nu sunt blonda

prietenul tau a avut motor ?

poate da, poate nu , motor intre 125 si 126m3 ? sau inte 127 si 129cm3?

dar daca am avut si voi avea ? dar daca am mai multe ? pot sa raspund cu da la intrebarea am motor daca am, sa zicem, motoare?

dar narcisistii pot raspunde ce motor au iubitii lor ?

eu de exemplu as putea sa bifez acolo , plecand de la ideea ca ma iubesc foarte mult?

si vezi tu .. nu exista optinuea cu nu si nu va mai avea.. si nu exista optiunea ca nu am iubita si tot asa.. de ce femeile pun intrebari atat de complicate ?

nu mai bine sa gaseste un motociclist bine-voitor sa iesiti al un suc ? mai schimbati o vorba, o parere....

<{POST_SNAPBACK}>

nu am avut intentia de a pune intrebari complicate doar de a face o statistica pt ca stiu ca multe din fetele motocicliste au avut intai un pruete(iubit) motociclist care le-a bagat microbul in sange, totushi am facut o mica gresheala shi daca tot faci parte din moderatori te-ash ruga sa ma ajutzi sa o remediez. Ma poti ajuta te rog sa elimin ultimile 2 obtiuni din poll shi sa ramana doar primele 2? multumesc anticipat.

Link la postare

@alexandra asa e mai bine ? sa stii ca nu ai gresit cu nimic .. numai eram eu putin rautacios.. ai carnet ? ne arati si noua o poza cu tine ? si te ajutam la statistici :))

adica raspunde cum ar raspunde prietenele noastre motocicliste ;)

Link la postare
@alexandra asa e mai bine ? sa stii ca nu ai gresit cu nimic .. numai eram eu putin rautacios.. ai carnet ? ne arati si noua o poza cu tine ? si te ajutam la statistici :))

adica raspunde cum ar raspunde prietenele noastre motocicliste ;)

<{POST_SNAPBACK}>

permis nu am inca pt ca am plecat din tzara ininte sa dau de permis prea din scurt..ash vrea sa dau aici dar sa vad de unde gasesc fonduri...un motor am ochit deja shi sper sa mai stea pana iau shi eu un provisional aici :D ma multumes inca cu 125...o poza va pun shi mai multe daca vreti dar nu aici :D

aa shi ms mult pentru modificare :D

Link la postare

:D neaparat sa-ti iei un provizional dar sa fie o.k, in nici un caz sa nu te lasi smokata de f'un bad boy care vrea sa traga doar advantageuri de pe urma ta, fii cool ( ceva ruda cu raducioiu?)

cit despre bagat microbi in fete, e un subiect care merita dezvoltat, de ex daca microbii aia sunt rezistenti la penicilina sau daca s-au folosit tratamente naturiste, cum ar fi saritul in ass de pe dulap...

eu ii stiu pe unii care le-au bagat in spital, pe altii care le-au bagat in pat, foarte putini care le-au convins sa-si ia trotineta

Link la postare
:D neaparat sa-ti iei un provizional dar sa fie o.k, in nici un caz sa nu te lasi smokata de f'un bad boy care vrea sa traga doar advantageuri de pe urma ta, fii cool ( ceva ruda cu raducioiu?)

cit despre bagat microbi in fete, e un subiect care merita dezvoltat, de ex daca microbii aia sunt rezistenti la penicilina sau daca s-au folosit tratamente naturiste, cum ar fi saritul in ass de pe dulap...

eu ii stiu pe unii care le-au bagat in spital, pe altii care le-au bagat in pat, foarte putini care le-au convins sa-si ia trotineta

<{POST_SNAPBACK}>

vreau sa-mi iau provisional legal, dupa ce fac cateva ore de mers pe moto la o scoala de moto :blum: shi nu am sa stau mult cu ala dupa ce ma obisnuiesc cu 125 voi da de british sa pot lua intre craci shi ceva mai mare :D

mai cu microbii fiecare intelege ce vrea eu am microbu de la preten shi eram curioasa care din fete il mai au ca mine :D

Link la postare

aici ai zis mai bine ca mine ca se eu tot la asta ma gandeam.

@alexandra vezi tu .. fetele se apuca multe de motociclism ... sora-mea , prietena, o prietena a prietenei.. sa vezi ce mandre sunt cand anunta ca au carnet pentru categoria A . nimeni nu a venit cu mine ieri inainte de ninsoare la o plimbare .. si majoritatea celor care au carnet (fete baieti ) nu isi cumpara motor.. numai anul trecut in bucuresti au fost mai mult de 2000 de noi motociclisti .. nu s-au vandut atatea motoare si nu ii vezi pe strazi. sunt oameni care au carnet dar nu circula.. asta sunt cei mai periculosi ..

acum legat de "a lua intre craci shi ceva mai mare" este nu pas firesc.. este normal sa te plictisesti de ceva mic si ineficient cand vrei mai mult sau ai vazut cum e cu altceva (mai mare evident). dar vezi tu .. marimea costa .. ma refer strict la motorete, daca en referim la altceva marimea conteaza.

Link la postare
aici ai zis mai bine ca mine ca se eu tot la asta ma gandeam.

@alexandra vezi tu .. fetele se apuca multe de motociclism ... sora-mea , prietena, o prietena a prietenei.. sa vezi ce mandre sunt cand anunta ca au carnet pentru categoria A . nimeni nu a venit cu mine ieri inainte de ninsoare la o plimbare .. si majoritatea celor care au carnet (fete baieti ) nu isi cumpara motor.. numai anul trecut in bucuresti au fost mai mult de 2000 de noi motociclisti .. nu s-au vandut atatea motoare si nu ii vezi pe strazi. sunt oameni care au carnet dar nu circula.. asta sunt cei mai periculosi ..

acum legat de "a lua intre craci shi ceva mai mare"  este nu pas firesc.. este normal sa te plictisesti de ceva mic si ineficient cand vrei mai mult  sau ai vazut cum e cu altceva (mai mare evident). dar vezi tu .. marimea costa .. ma refer strict la motorete, daca en referim la altceva marimea conteaza.

<{POST_SNAPBACK}>

uite eu ma urc ca pasagera shi cand e mai frig afara ba eu trag de pretenu sa mai ieshim..in fine aici mai avem shi noroc ca nu prea ninge(mai deloc) dar eu sunt inebunita...mi-ash lua eu ceva mai mare din prima dar shtiu ca e mai bine sa incep cu ceva mic shi shtiu ca costa bani sa iau ceva mai mare dar pana la uram de-aia am venit aici sa fac un ban sa-mi permit nishte chestii pe care nush daca mi le-ash fi putut permite daca stateam acasa(un ex. acasa eram pasagera pe ij acu sunt pasagera pe honda cbr f3).am totushi nishte idealuri shi sunt incapatzanata de felu meu asha ca voi ajumge la ele.

Link la postare

acasa eram pasagera pe ij, acum pe honda cbr f3.. dar o poza nu ne dai si noua.. e primul lucru care te intereseaza la o fata.. iar cuvintele de mai sus "pe multi dintre noi ne doare". ajung sa apreciez ca am langa mine pe cineva care nu e deranja de ijul meu ... in fine ... poate am eu alte calitati ..

Link la postare
acasa eram pasagera pe ij, acum pe honda cbr f3.. dar o poza nu ne dai si noua.. e primul lucru care te intereseaza la o fata.. iar cuvintele de mai sus "pe multi dintre noi ne doare".  ajung sa apreciez ca am langa mine pe cineva care nu e deranja de ijul meu ... in fine ... poate am eu alte calitati ..

<{POST_SNAPBACK}>

:) in tzara am calarit ij de una singura dar numai in zone f ferite shi ash fi vrut eu shi permis numai ca nu aveam cu ce shi nici varsta potrivita nu o aveam atunci...ij-ul e primul moto pe care m-am suit shi n-am sa uit asta...cat despre o poza cu mine hai sa iti fac pe plac

post-3213-1135286992_thumb.jpg

post-3213-1135286994_thumb.jpg

Link la postare
:shok: geez, esti cumva fan beatles si bug mafia ?

<{POST_SNAPBACK}>

nu...nu inteleg de ce spui asta...in fine nu sunt cele mai reushite poze dar in fine..

si cbr  ul ?

<{POST_SNAPBACK}>

e in prima poza poate reushesc sa pun o poza shi numai cu el

Link la postare
nu am avut intentia de a pune intrebari complicate doar de a face o statistica pt ca stiu ca multe din fetele motocicliste au avut intai un pruete(iubit) motociclist care le-a bagat microbul in sange, totushi am facut o mica gresheala shi daca tot faci parte din moderatori te-ash ruga sa ma ajutzi sa o remediez. Ma poti ajuta te rog sa elimin ultimile 2 obtiuni din poll shi sa ramana doar primele 2? multumesc anticipat.

<{POST_SNAPBACK}>

stai linistita pt ca in primul rand ma refeream la postul lui gaxel knd am zis ca nu am inteles,iar in al doilea rand era o gluma.....asa sunt io mai glumeatza :D:kiss2:

bafta :beer:

Link la postare

hai fetelor recunoasteti ca multe mergeti impinse de la spate sa faceti scolile de motociclisti .. sau ca in cea mai mare parte un barbat va inspira pasiunea.. ce sa ii faci . ideea este ca eu stiu personal 3 fete si toiat etrei au facut scoala dupa ce au avut prieteni motociclist. mai vin doua care au avut tata sau frate motociclist. mai mult nu cunosc.

eu sunt extrem de mandru ca am vrut sa am motocicleta fara sa fi mers niciodata in spate pe un motor si fara sa fi condus nimic inainte sa fac scoala.. mic si prost pe la 16 ani jumate am inceput sa sper, la 18 si cateva zile aveam scoala gata, la 18 si doua luni aveam carnet si motorul de aproape o luna cumparat.. mic si prost .. am decoperit totul singur.. si mi-a fost foarte greu ..

Link la postare
hai fetelor recunoasteti ca multe mergeti impinse de la spate sa faceti scolile de motociclisti .. sau ca in cea mai mare parte un barbat va inspira pasiunea.. ce sa ii faci . ideea este ca eu stiu personal 3 fete si toiat etrei au facut scoala dupa ce au avut prieteni motociclist. mai vin doua care au avut tata sau frate motociclist. mai mult nu cunosc.

eu sunt extrem de mandru ca am vrut sa am motocicleta fara sa fi mers niciodata in spate pe un motor si fara sa fi condus nimic inainte sa fac scoala.. mic si prost pe la 16 ani jumate am inceput sa sper, la 18 si cateva zile aveam scoala gata, la 18 si doua luni aveam carnet si motorul de aproape o luna cumparat.. mic si prost .. am decoperit totul singur.. si mi-a fost foarte greu ..

<{POST_SNAPBACK}>

gaxel imi pare rau sa te dezamagesc da nu esti singuru care a vrut motor inainte sa mearga pe unul........asa ca nu mai baga tu mana in foc ca fetele ..sau ma rog oricine are un prieten motard isi iau moto doar asa ca sa fie in pas cu"moda"

stai tu linistit ca cine face asa isi da seama mai tarziu ca nu e facut pt asta si se lasa ......

in fine......e craciun asa ca bucurati-va de el si lasati in spate toate problemele.macar acum

Link la postare

<{POST_SNAPBACK}>

eu recunosc ca pretenu mi-a bagat microbu in sange shi el nu vrea totusi sa ma lase sa dau de permis ca e prea periculos...dar eu vreau shi voida de permis chiar daca el vrea sau nu :P

stai linistita pt ca in primul rand ma refeream la postul lui gaxel knd am zis ca nu am inteles,iar in al doilea rand era o gluma.....asa sunt io mai glumeatza :D:kiss2:

bafta :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

nu am spus nimic de tine ca pana la urma eshti singura fata care shi-a mai dat shi o parere in afara faptului ca a shi votat :)

Link la postare

gaxel e clar ca nu prea are cunostinte fete motocicliste de vorbeste asa, poate doar fete cu categoria A pe permis.

si ca sa fiu on-topic: prietenul meu nu era motociclist

Link la postare

fetele am vazut ca ati mai votat asha cate una da numai atatea fete sunt pe forum? mai dati-va shi voi cate o parere cand votati sa mai tinem shi noi discutia in picioara. asta daca va face placere...daca nu ata ete :)

Link la postare
gaxel e clar ca nu prea are cunostinte fete motocicliste de vorbeste asa, poate doar fete cu categoria A pe permis.

si ca sa fiu on-topic: prietenul meu nu era motociclist

hai sa nu dam in frumusetea cu "ce e motociclistul" .. ca vine nenea iliescu si ne zice :

pus astfel in lumina, ancorat in sinergia faptelor , recursul al universalitate nu eludeaza deplin menadrele definirii conceptului de motociclist

posesor de A si motociclist .. matematic vorbind putem spune ca orice motociclist e posesor A dar nu orice posesor de A este motociclist ?

cautati sexismul si misoginismul cu lumanarica aia cu care cautati atmosfera erotica

si da nu cunosc fete motocicliste .. mai mult nu cunosc tipi motociclisti .. sunt un sociopat .. si vorbesc serios ..

Link la postare
  cautati sexismul si misoginismul cu lumanarica aia cu care cautati atmosfera erotica

si da nu cunosc fete motocicliste .. mai mult nu cunosc tipi motociclisti .. sunt un sociopat .. si vorbesc serios ..

<{POST_SNAPBACK}>

Lupti singur, vad. Zii bine ca bine zici. As zice si eu da' mi se inchid ochii.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.