Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

papuc

arhivat R 1

Recommended Posts

Modelul motocicletei:

An de fabricatie: 98

Capacitate cilindrica: 1000

Putere:150

Nr. de Kilometri:

Situatia actelor: imatriculata

Starea motocicletei: buna

Culoare:

PRET: 6000

Oras:

Persoana de contact / nr. de telefon: 0722979228

Alte detalii...

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

post-5704-1135271582.jpg

post-5704-1135271582.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

stiu motocicleta am vazuto de mai multe ori vara trecuta se aude super!arata beton,si merge f bine........ :thumbup: merita totzi banii !!!!! bafta frate la vanzare si sper sa vina caldura mai repede sa ne intalnim cu totzi din nou........sarbatori fericite :focus:

Link la postare
stiu motocicleta am vazuto de mai multe ori vara trecuta se aude super!arata beton,si merge f bine........  :thumbup:  merita totzi banii !!!!!  bafta frate la vanzare si sper sa vina caldura mai repede sa ne intalnim cu totzi din nou........sarbatori fericite  :focus:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

DA,................... eu inca mai am coshmaruri de cind am fost privilegiat s-o plimb un pic.Ma trezesc umed :) si cu sudoare rece pe spinare.Oare ce sa fie?Orikum este superba si tare de tot fiara.Nu are tata bani ca ti-o luam eu papucul tati,ca mi-e draga rau de tot.Bafta la vinzare si sa imi ajute dumnezeu sa imi iau si eu un R1 2006, sau un cbr 1000 rr ,macar ca de gsx-r K6 imi este frica :) :hunter:

Link la postare

=))=))

DA,................... eu inca mai am coshmaruri de cind am fost privilegiat s-o plimb un pic.Ma trezesc umed :) si cu sudoare rece pe spinare.Oare ce sa fie?Orikum este superba si tare de tot fiara.Nu are tata bani ca ti-o luam eu papucul tati,ca mi-e draga rau de tot.Bafta la vinzare si sa imi ajute dumnezeu sa imi iau si eu un R1 2006, sau un cbr 1000 rr ,macar ca de gsx-r K6 imi este frica :) :hunter:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
super motor!! bafta la vanzare o sa il dai repede ... sariti pe om ca e superoferta...mai rar un R1 din 2003 la pretu asta,si nici multi km nu are facuti si in plus e de 1000  :Jumpy:  :Jumpy:

pai da.....iti dai seama daca era r1 de 800 si nu de 1000 cum era

Link la postare

sinteti offtopic!....misteraoctavs, judecand dupa cricul care atarna pe langa mobra pe care te-ai pozat nu cred ca ai hapcitudinile sa judeci in bine sau rau despre vreun fel de mobra

acest motor a fost al meu, arata stock cand l-am dat.... iar papucul i-a adaugat fineturi estetice reusite..... este ok din toate pdv dar cred ca se vinde si fara aplauzele neavizatilor ;)

Link la postare

eu zik de bine de motor si tu sari pe mine cu alea alea,te deranjeaza cricu? vrei sa imi fac o poza si fara cric? eu zik ca pe siteu asta imi pot spune si eu parerile.Akuma daca esti administrator nu inseamna ca tre sa ii judeci pe toti si sa faci pe aici p.... mare.Ai vazut ca eu nu am avut nimic cu tine ba chiar din potriva ti-am laudat si motoru tau.Akuma tu crezi ce vrei..............................

Link la postare

motoarele nu se vand laudandu-le....fiecare isi are propria scara de apreciere ;)....crede-ma ca primeai acelasi raspuns si daca eram, ca tine, forumist de rand :)):P :))))

nu te agita ca sprayu acum ca ai primit raspuns de la mine ;)

si da, ti-ar sta mai bine pe un motor fara cricul pus

Link la postare

Ce pot spune e ca am vazut motoru asta in bucuresti si e bestial (scoate niste flacari de mori) si ai grija papuc ca poate te ia iar garda prin Piatza Romana ca anu trecut in toamna ca te ridici pe o roate. cat despre ala nou e misto dar tre sa ii faci ceva sa fie lafel de bestial ca asta. bafta la vanzare :beach:

Link la postare

Cox, mai nou esti fan Becali?! :pilot::pokey: Nu-ti mai place Iliescu, ai? :punk:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.