Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Huiduma Bike

expirat Vand IJ Jupiter 4 si Jawa 350

Recommended Posts

Modelul motocicletei: IJ Jupiter 4 // Jawa 350

An de fabricatie: 1982 // 1992

Capacitate cilindrica: 350 cc

Putere:nu mai stiu

Nr. de Kilometri: nici atit

Situatia actelor: acte ok,nr.noi

Starea motocicletei: buna // f.buna

Culoare:bleu // rosu

PRET: 400 // 800 Euro

Oras: Roman

Persoana de contact / nr. de telefon: Pity // Ramona // 0744690028 // 0744690032

Alte detalii...o sa pun si poze in curand

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Da 800!    Da negociabil.  De precizat ca e incaltata proaspat cu Michelin-uri. 

Iaca si citeva poze:

IJ-ul are si atas.

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Draga Zombie,nu te mai baga peste topicurile oamenilor.

Faza cu amenintarea ma lasa indiferent.

Faza cu magaru nu o inteleg...

Daca vrei sa cumperi ceva e de ajuns sa ceri detalii....

Daca vrei sa ne intilnim poti sa ma suni la 0744690028 da fara sa ma faci magar sau alte faza de astea.

Scuze pt. faza cu mama ta.

Inca o data am crezut ca acest site e pentru discuti despre motoare nu despre faptul ca tre sa te iei de ce vinde si ce cumpara omul.

In rest numai bine.

Daca nu ne vedem in Roman poate ne vedem in Bucuresti ca acum locuiesc acolo.

Link la postare

Sunt pe acest forum pentru ca vreau motor. si as fi interesat de-o jawa sau o planeta 5. si n-am vrut sa ma iau de anuntul tau, dar eram curios sa stiu si eu cam cat ar costa jawa fara michelin-uri. de aia am zis s-o descaltzi. daca omu se mira ca e 800 si tu ii zici ce cauciucuri are, atunci... no comment. de exemplu, frate`miu si-a luat o planeta 5, cu fata de honda, frana disc pe fata si genti originale honda, care fie vorba intre noi arata beton. si din cate a spus fostul proprietar au costat cateva sute de euro. si n-a dat pe ea 800, cat vrei tu pe jawa. si normal ca ma mir. si tu-mi zici de mama. pai acu intelegi de ce esti magar? ce treaba are mama in discutia noastra? si tot cumparatorii-s vinovati ca nu cer detalii. da tu ca vanzator, n-ar trebui sa ne dai toate detaliile? sa-ti lauzi marfa? are caucicuri de firma. ok. dar ce mai are ca sa merite banii astia? si hai sa vorbim civilizat. uit si eu ce-ai zis, (eventual poti sa stergi si post-ul ala) si vorbim cum trebuie.

Link la postare

Salut!

Jawa este de fapt a mea si este intr-o stare foarte buna.Daca nu as avea acum un alt motor nu as scoate-o la vanzare,te asigur!A fost prima mea motocicleta si tin la ea foarte mult,insa nici nu as vrea sa "rugineasca" in garaj.Vreau sa o dau unui/unei motociclist/e care vrea si poate aprecia un motor in 2 timpi,respectiv o jawa.Nu s-a umblat niciodata in motor,nici inainte de a o cumpara si nici dupa,,,,pentru simplul motiv ca nu a fost necesar.Primul propietar a tinut-o pt un timp relativ scurt,apoi a ajuns la un tip care a cumparat-o pt ca voia si el motor,dar nu avea permis...si o tinea mai mult de decor in curte si tot mai vopsea la ea...pana ce a ajuns ca aproape toata,mai putin motor,roti si sea,sa fie rosie!!Ceea ce s-a schimbat la ea a fost vopseaua( pt ca prea mult rosu jeneaza) si niste cabluri,i s-a adaugat o masca pentru ca asa mi-a placut mie la momentul respectiv,iar mai apoi i-am schimbat cauciucurile( in prezent michelin).In prezent arata ca in pozele postate insa fara noile cauciucuri!!!

In concluzie : este o jawa in stare foarte buna la pretul de 800 de euro negociabil,.....daca doriti mai multe informatii...sau pentru orice alte nelamuriri... la nr tel: 0744690032-Ramona

Link la postare

BARFA,INVIDIE,DIN NOU BARFA SI DIN NOU INVIDIE............MARFA OMULUI!!ASA CA E TREBA LUI CU CAT LE DA..... DA ASA SE BAGA TOTI "MOTOCICLISTI"LU PESTE PRAJIT!!!!AU SI EI PERMIS DE CATEVA ZILE SI SE CRED MARI DESTEPTI............... :bad::bad:

Link la postare

jawa e ok.garaj Ilie.ij ok.garaj Ilie.Pus mina eu doi timpi toarce.cumparati ca la inceput aproape toti ne-am luat rusoaice.bafta mosu ne vedem la garaj.pentru cei interesati ....cumparati.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.