Mergi la conţinut
  • 0

Un mic sfat


Mihai Octavian

Întrebare

Salut , acum cu închiderea sezonului si venirea  iernii  ma gândeam sa imi cumpăr si eu un motor si ma gândeam intre KTM 250 dupa 2006 si Husqvarna tc 250 , 2008 . Ma tentează si un exc de 400 sau 450 dar stiu ca este prea puternic pentru ce vreau sa fac si mai greu .Pana acum m-am mai dat cu un KTM 250 exc 2004 al unui prieten si mi-a placut . Voi ce recomandați KTM sau Husqvarna ? Aveți pro si contra ? Bugetul ar fi de 2200 € urmat de negocierile de rigoare :)) .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 răspuns la această întrebare

Recommended Posts

  • 0

KTM-ul este varianta mai scumpa de la Husqvarna. Amandoua sunt la fel de capabile.

Am intrebat la randul meu un prieten mecanic ce diferente mai exista intre ele si mi-a raspuns ca Husqvarna din punct de vedere al reparatiilor este mai putin bine gandita decat ktm-ul.

Nu am detinut o Husqvarna sa fie o parere pertinenta asadar este o concluzie subiectiva dupa parerea unui mecanic...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la întrebare...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...