Mergi la conţinut

Recommended Posts

La multi ani tuturor!

Scot la vanzare motocicleta acestei veri. A venit cu bucurie, m-am ocupat de ea ca de singura motocicleta pe care o aveam. I-am schimbat anvelopele (Pirelli MT90 cu camere), kitul de lant (DID), placute frana fata-spate Brembo, ulei Motul 20w50 cu filtru Hi Flo, rulmenti jug, bascula, roti, port foaie, simeringuri. Discurile de frana au max 10% uzura. Incarca 14,1 cu far aprins la drum, 14,8 la relanti. Releul regulator a fost mutat in exterior pentru racire. Se livreaza cu topcase original si fara voltmetrul de pe ghidon. Nu are scule. Are ghidon enduro. Exista mici defecte optice necorectate. Ruleaza impecabil, neutru, echilibrat. Nu scoate fum. Dupa schimbarea consumabilelor a mers maximum 500 km. Actele sunt la zi, ITP valabil 26.08.2017.

Toate consumabilele au fost cumparate de la Motodiscount. Rulmentii de la baza Alfa.

Se vinde deoarece am gasit ceeace caut de cativa ani: Transalp 600. Este singurul motiv. Nu am ce face cu doua motociclete inmatriculate in acelasi timp, mai ales daca sunt pentru acelasi scop.

Pret 1500 Euro.

Informatii la telefon 0723 287 411, Stefan

F01.jpg

F04.jpg

F06.jpg

F12.jpg

F05.jpg

F07.jpg

F08.jpg

F09.jpg

F10.jpg

F11.jpg

F02.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Servus Ștefan,

Am câteva întrebări:

• Ce kilometraj are? 50 cai, nu?
  • Ghidonul enduro de la ce este? îl mai ai pe cel original? care este mai mic... 
  • Comutatorul suplimentar din bord la ce folosește?
  • A căzut la viteză mare? accident?
  • Crăpături șa? originală?
  • Când se poate face o vizionare/test drive?

Merci

Link la postare

Salut Morulă,

sa raspund la ce intrebi:

1. pe bord are 18400 (nefiind primul proprietar, nu garantez pentru ei, dar s-au mai vazut astfel de ghinioane), 35kw.

2. nu stiu de la ce e ghidonul, nu-l am pe original.

3. comutatorul este pentru voltmetru (care fiind direct pe baterie a fost trecut prin comutator)

4. ex proprietarul a marturisit ca a scapat-o pe jos de pe loc sau la viteza f mică; are o julitura mica pe carenă.

5. sa fara crapaturi, posibil reimbrăcată.

6. in principiu se poate vedea zilnic dupamiaza, in we, cu telefon prealabil.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.