Mergi la conţinut

Prea Scund pt CBR 600 RR REPLICA MoviStar


CBR_Raper

Recommended Posts

Dupa cum am citit in unul din celelalte topicuri ale tale atingi cam cu 70% din talpa asfaltul!Daca vrei cu adevarat acel mototr nu cred ca inaltimea ta ar fii o problema ! Multa bafta!

<{POST_SNAPBACK}>

Multam mult inca odata pentru incurajare...si poate ne vedem indata ce incepe sezonul...pana atunci sper sa imi iau jucaria....si sa merem la o bere....

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

misto gandire.....te duci la o bere cu replica movistar.....:)......bravo "bikere"

<{POST_SNAPBACK}>

Vad ca esti pus numai pe caterinca.....era vorba doar de a face cunostinta cu alti motoristi.......dar ce sa fac si io la gandirea mea eu procesez mai usor.....

Dar stii ce am observat eu ...ca tu faci doar caterinca sau aduci critici .....in rest mai nimic ......

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia-ti motoru.....pana atunci te poti numi doar latrator virtual.....lasa vrajeala cu fratii motociclisti ca pana nu ai fieru sub tine esti doar alt forumist care se imagineaza motociclist......poate vrei tu sa crezi ca esti deja unul dintre noi ( desi, ma repet, definitia motoristului nu o cunosc si nu cred ca exista....) insa stai parcat ca pana acum doar ai aburit-o si ai gasit scuze.....uite idee....ia-ti mobra zilele astea daca tot spui ca ai banii..... si cu 2-300 de euro o faci ce replica vrei tu !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK....am sa tac....insa tare as vrea sa ma intalnesc si eu cu tine la vara sa vad cu adevarat ce fel de om esti....ptr ca vad ca dc nu am un R1 ca tine nu ma pot numi motorist ....si dc nu am pupat funduri....cum vad ca fac alitii pe aici ca sa iti intre pe sub piele....inseapna ca nu am ce sa caut pe forumul asta.....

ok atunci propun si eu o chestie....

La inscrierea unui nou membru....intalnestete omule cu el inainte si zii sa iti arate ....talonul si buletinul sa vezi dc este proprietarul mobrei ....

si inca o sugestie...mai baga o sectiune ptr LATRATORII VIRTUALI.....ce nu au motoare si doar latra.asa de dragul unora....in ciuda altora....AVIZ AMATORILOR.... :fuck::fuck::fuck::fuck::fuck::fuck:

AAAAAAA si era sa uit cred ca esti la fel de ingamfat cum este DL din avatarul tau......sau cum drak se cheama.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

SAL.... UITE A REVENIT STRESUL DIN NOU..SI DE DATA ASTA NU MAI AM CHEF DE NICI O HARJONEALA CU NIMENI.....SPRE RUSINEA MEA....REPLICA DE CARE VB IN TRECUT SE LANSEAZA PE PIATA ABIA ACUM IN MARTIE...INSA NU STIU CAT O SA MAI DUREZE PANA AJUNGE LA NOI ,SI NU MAI AM RABDARE "CA,SEZONUL CAM A INCEPUT"....INSA CE POT SPUNE CONCRET ESTE CA IN APRILIE AM SA PLEC PTR A ACHIZITIONA O HONDA CBR.......SI PRIMUL LUCRU PE CARE AM SA IL FAC ESTE SA POSTEZ AICI NISTE POZE...

BAFTA BAIETI SI FARA INCIDENTE....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAL.... UITE A REVENIT STRESUL DIN NOU..SI DE DATA ASTA NU MAI AM CHEF DE NICI O HARJONEALA CU NIMENI.....SPRE RUSINEA MEA....REPLICA DE CARE VB IN TRECUT SE LANSEAZA PE PIATA ABIA ACUM IN MARTIE...INSA NU STIU CAT O SA MAI DUREZE PANA AJUNGE LA  NOI ,SI NU MAI AM RABDARE "CA,SEZONUL CAM A INCEPUT"....INSA CE POT SPUNE CONCRET ESTE CA IN APRILIE AM SA PLEC PTR A ACHIZITIONA O HONDA CBR.......SI PRIMUL LUCRU PE CARE AM SA IL FAC ESTE SA POSTEZ AICI NISTE POZE...

BAFTA BAIETI SI FARA INCIDENTE....

<{POST_SNAPBACK}>

Dai drumu la comanda la Honda de acum si iti vine in 4 saptamani .... dupa aia te asteptam cu drag ... pana atunci .... intr-adevar , a revenit stresul

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut CBR Raper.Uite aceeasi problema am avut eu cand mi-am luat moto.Eu am 1 66. SI am un zx r 636 cam inalt.E din 2005 si un prieten de al meu are la fel din 2006 si vreau sa zic ca e mai joasa a lui putin.In fine unde vreau sa ajung este ca te obisnuiesti cu ea.Eu ating doar cam 50% cand stau cu amandoua picioarele.Si pe o parte ating cu toata talpa.Si pana acum nu am avut probeleme. Normal foarte curand o sa o las ca e mai confortabil. Dar repet.NU ai avea nici o problema ptr ca te inveti.La un moto cred ca foarte mult conteaza cat de confortabil te simti in timpul mersului.ma refer sea forma rezervorului , forma ghidonului. Dupa ce m-am invatat cu a mea m-am urcat pe un 600 rr si nu ma simteam bine.asa ca sfatul meu este go ahead ia ce it doresti si o sa fii ok.De lasat o poti lasa fara probleme.NUma ca tre sa ai grija cat o lasi .Cu cat o lasi mia mult cu atat ii schimba si unghiu de fuga si iei curbele putin mai dificil.

In fine bafta multa la achizitionare si ride safe.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut  CBR Raper.Uite aceeasi problema am avut eu cand mi-am luat moto.Eu am 1 66. SI am un zx r 636 cam inalt.E din 2005 si un prieten de al meu are la fel din 2006 si vreau sa zic ca e mai joasa a lui putin.In fine unde vreau sa ajung este ca te obisnuiesti cu ea.Eu ating doar cam 50% cand stau cu amandoua picioarele.Si pe o parte ating cu toata talpa.Si pana acum nu am avut probeleme. Normal foarte curand o sa o las ca e mai confortabil. Dar repet.NU ai avea nici o problema ptr ca te inveti.La un moto cred ca foarte mult conteaza cat de confortabil te simti in timpul mersului.ma refer sea forma rezervorului , forma ghidonului. Dupa ce m-am invatat cu a mea m-am urcat pe un 600 rr si nu ma simteam bine.asa ca sfatul meu este go ahead ia ce it doresti si o sa fii ok.De lasat o poti lasa fara probleme.NUma ca tre sa ai grija cat o lasi .Cu cat o lasi mia mult cu atat ii schimba si unghiu de fuga si iei curbele putin mai dificil.

In fine bafta multa la achizitionare si ride safe.

<{POST_SNAPBACK}>

:thumbup: OK merci de sfat man...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zici ca atungi cu 70%, inseamna ca n-ai nici o problema. uite mi-am facut azi o poza si ating cu mai putin de 70%.

MEEEEEEEEEERSI, MERSI .......ATUNCI TARE >>>>ORICUM M-AM MAI LINISTIT ....AM MAI MERS PE "NESTE" motoare si m-am descurcat .... mesrsi inca o data si pt poza..

PS: tare motorul...... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...