Mergi la conţinut
Autentifica-te  
bikeshop

vand Parasolar casca Nolan N84 - Bucuresti - 70 ron negociabil

Recommended Posts

Vand o bucata parasolar extern pentru o casca Nolan N84. Asa numitul VPS - Vision Protection System.

Il am de nou, a venit cu casca dar nu l-am folosit decat la primele 1-2-3 iesiri apoi de atunci zace nefolosit.

Se monteaza "la exterior", peste viziera; se sprijina pe viziera cu niste picioruse de silicon, sa nu o zgarie. 

Link catre produsul pe Louis:

https://www.louis.de/en/artikel/nolan-sun-visor-n84/20015606?list=136398518&filter_article_number=20015606

Pretul e 29.99 e, care se traduce in lei prin cursul special Kronau de azi (4.63 ron) la fabuloasa suma de 138.8537 Roni frumosi  X-( . 

Pretul meu, e jumate din cel al produsului nou (70 roni si mai frumosi  :10: ), mai mult, e si NEGOCIABIL . :eek:

Predare personala in Bucuresti, ma gasiti la tel 07 cinci 1 zero 2 sase noua noua 6. Sau pe PM aici, sau scrieti in topic. 

Important e sa nu dati buzna. 

ps. restul obiectelor care apar in poze nu fac obiectul vanzarii. (ex. oamenii de pe strada, masinile, zapada, parchetul)

» Post actualizat in 17 Jan 2016 11:27

o sa revin cu marimea castii mele, cred ca e XS dar nu sunt sigur si oricum astia au putine Shell Size deci e f posibil sa mearga si la M .. sa vad.

revin cu info, iar pt cine nu stie, asa arata:

» Post actualizat in 17 Jan 2016 11:36

AM ZIS BINE, marimea castii mele e XS.

Attached Thumbnails

• SAM_0469.JPG
  • SAM_0470.JPG
  • SAM_0471.JPG
  • SAM_0472.JPG
  • SAM_0473.JPG
  • SAM_0475.JPG
  • 663-full.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.