Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

The King

expirat Numai marfa High la preturi Low

Recommended Posts

60 de casti din marcile: Shoei,Arai, Suomi,etc

25 per manusi din marcile: Alpinestars,Ixs,etc

10 Costume din doua piese din marcile: Alpinestars,Spidi,Ixs, etc

Si multe alte lucruri deosebite.

Locul???

MOTO RACING ZONE 0726 449 749 (intre orele 10-18 zilnic) sau Str Ion Iricianu nr 18-20 linga benzinaria MOL Aparatorii patriei.

ATENTIE!!! REDUCERI DOAR ANUL ACESTA!!!!!!!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Te rog sa imi specifici despre ce casca si manusi vorbim :dance:

Dragule :blum: am aflat de tine ca ai fost la mag!!!!

Prietene, ai intrebat despre cele mai ieftine accesorii..................Eu vorbeam despre ECHIPAMENT adevarat nu despre tehnologie ieftina.

Daca citeai postul cu atentie(ceea ce multi dintre voi nu faceti) vedeai la ce marci ma refeream: Arai(nr 1 mondial), Shoei (nr 2 mondial), Suomy (nr 1 in Italia), Alpinestars lider mondial de departe, Spidi .........etc. :bash:

Link la postare

Simpaticule :P scuza-ma daca ti-am adus ofensa ca am intrebat de cele mai ieftine lucruri care le ai, dar tocmai am dat toti banii pe motor si acum nu-mi permit ceva de marca si atat de ieftin :pilot: de la mag tau :blahblah1:

La multi ani iti doresc . <:-P si nu mai fii asa uracios ca daca as fi avut bani as fi cumparat ceva de la tine dar..............nu am poate la anul.

Link la postare

Prietene, ai intrebat despre cele mai ieftine accesorii..................Eu vorbeam despre ECHIPAMENT adevarat nu despre tehnologie ieftina.

Acu'nu te supara,dar trebuia sa precizezi ca aplici reduceri la marfa ta aia scumpa!

Asa omu' a inteles ceea ce au inteles toti!

Vezi daca nu-ti citesti anunturile inainte de a le edita?

Fii si tu mai atent.

Luigi Vicol

Link la postare

La multi ani tuturor si un an bun va doresc!

Nu sunt suparacios si nici uracios dar credeti-ma ca am niste ani in spate in care am probat pe propria piele o groaza de echipamente si ma pot angaja in orice discutie cu oricine despre echipamentele bune,ieftine,scumpe si degeaba,bine promovate sau bine reprezentate(vezi agv(de cacat) dar purtat de marele Rossi).

Nu spun ca am avem cea mai ieftina marfa(nici nu imi doresc,pentru sanatate voastra) dar spun ca avem cea mai de calitate marfa la preturi foarte bune.

Va doresc numai bine! :dance:

Link la postare
king,am o intrebare,sper k nu deranjez:spune-mi,te rog, si mie scurt si obiectiv ce zici de schuberth s1? :help: n-am pe cine intreba,merci.

Sorry de intarziere!Parerea mea?

Michael Shumacher.

Auto ?

Scump!

Probata. Casca.Nimic extraordinar.

Link la postare
Simpaticule  :P  scuza-ma daca ti-am adus ofensa ca am intrebat de cele mai ieftine lucruri care le ai, dar tocmai am dat toti banii pe motor si acum nu-mi permit ceva de marca si atat de ieftin  :pilot: de la mag tau  :blahblah1:

La multi ani iti doresc . <:-P  si nu mai fii asa uracios ca daca as fi avut bani as fi cumparat ceva de la tine dar..............nu am poate la anul.

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

nu era vorba ca ma uit la bani dar atunci chiar nu mai aveam atat cat cerea pe echipamentul respectiv scriind de reduceri mari am crezut ca majoritatea ca sunt reduceri la toate echipamentele :blahblah1: . Acum daca el facea reducere doar la reproduceri si mai stiu eu ce echipamente de firma...........cativa dintre noi nu au inteles asta e! :blum:

Oricum are marfa de calitate baiatu din ce am vazut eu pe acolo si as fi luat sigur ceva de acolo daca eram in bani :thumbup: pacat ca a sarit si s-a ofuscat cand am scris ca nu erau reduceri asa cum a scris el cel putin angajatul lui nu stia nici macar de echipamentele alea de marca, ca sun la reducere :chair: si sigur a omis sa-i spuna ca i-am laudat magazinul si i-am urat bafta la vanzare etc......dar asta e, omu aude doar ce-i convine din pacate. :nea:

[/quot

Fie de data asta ca tine!

Sti ce ma omoara la noi motociclistii: cumparam pretul si nu marfa.

Bafta si tie!

Link la postare

Daca vrei sa vb de motociclete si echipamament da-mi un msg pe 0722364118 si ne vedem. Ce ai cautata si nu ai gasit? Poate comandam!

Link la postare

si yo am fost ... si acelasi george singur ca de obicei =))

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.