Mergi la conţinut
Autentifica-te  
bikeshop

vand Vand BlackBerry Passport Silver Edition, full box

Recommended Posts

Vand un telefon din gama de top, este vorba despre BlackBerry Passport Silver Edition, exceptand cele 500 de unitati ale editiei Gold, acesta este cel mai performant smartphone BlackBerry.

Detind pachetul complet: cutie, carticele, casti, incarcator, factura si garantie in original (Orange Romania)

Este liber de retea din fabrica (NeverLock), are folia originala pe ecran, folosit aproximativ 2 saptamani, asadar arata si functioneaza exact ca un aparat nou! 

Atasez un link de prezentare a telefonului, caracteristici si design (nu am poze cu el in PC).

Am sa punctez aici 2, 3 plusuri ale marcii BlackBerry:

1. Securitatea softului este cu mult peste ce ofera IOS sau Android

2. Bateria nu cedeaza de pe o zi pe alta, de altfel are capacitate de peste 3400mAh

3. Si nu ar fi de neglijat aspectul mult mai serios, mai potrivit clasei business. 

http://www.emag.ro/telefon-mobil-blackberry-passport-dallas-32gb-4g-silver-edition-passport-32gb-4g-silver-edition-dallas/pd/DX8W3YBBM/

3106448_Tinhte-Passport-silver-edition-28.jpg

Pretul este 1750ron, se poate vedea si testa in Braila, insa ajung si prin Bucuresti, Brasov. 

Accept si schimburi cu echipament moto, in mare am nevoie de o casca marimea M. 

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.