Mergi la conţinut
Autentifica-te  
bikeshop

vand Vand casca Enduro Turing marca INSPIDO

Recommended Posts

CASCA MOTO ENDURO - CROSS - TURING INSPIDO DESERT ALB

Cel mai bun pret pentru o casca dual sport Model DESERT este eficienta pentru iubitori de enduro & Turing sau ATV, Casca este echipata cu un cozoroc detasabil, viziera transparenta si ochelar de soare, intern retractabil, ideal pentru cine este pasionat de enduro ,turing, sau atv.

Invelisul exterior este fabricat din ABS iar captuseala interioara detasabila este acoperita cu material respirabil anti-alergen, complet lavabila. Butonul pentru actionarea ochelarilor este pe lateralul castii si este extrem de accesibil. Sistemul de ventilatie multipunct. Viziera este rezistenta la zgarieturi. Sistemul de inchidere rapid a casti cu inchidere variabila.

Deci casca este ca noua ,utilizata vara trecuta doar la o tura de 5 zile, nu a fost scapata sau zgariata, viziera in stare ff buna. O vand deoarece am schimbat categoria moto cu una mai de viteza,  nu se mai potriveste,

Ca si marime este un L, dar sincer se potriveste mai degraba cuiva care folseste un M, eu folosesc la casca M si imi este perfect.

Pentru proba in Bucuresti , nu trimit in provincie.

Pret: 300 ron

Tel: 0722436397.

Attached Thumbnails

• DSC_0186.JPG
  • DSC_0185.JPG
  • DSC_0180.JPG
  • DSC_0179.JPG
  • DSC_0178.JPG
  • DSC_0177.JPG
  • DSC_0172.JPG
  • DSC_0173.JPG

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.