Mergi la conţinut
Autentifica-te  
bikeshop

vand Vand cartea "Manual complet de motociclism. 291 de aptitudini esen

Recommended Posts

Asa cum spune si titlul, vand cartea:

"Manual complet de motociclism. 291 de aptitudini esentiale"

Am cumparat-o, am citit-o si acum vreau sa o vand. Cartea e ca noua, am citit-o in cateva zile. Nu are nicio indoitura, pata, etc.. Pentru un incepator ca mine a fost o lectura usoara, placuta din care am ramas cu anumite lucruri. Drept urmare o recomand.

In aceste conditii o dau cu 47 de lei plus transport (10 lei cu ramburs, prin posta). As tine-o dar nu prea imi plac cartile in format fizic si nici nu mai am loc unde sa o pun de cartile sotiei ;).

As prefera sa fac aceasta tranzactie pe un site de specialitate, care sa ofere si posibilitatea acordarii unor calificative.

O voi lista imediat si acolo.

Prezentare

Cunoasteti echipamentul! Indiferent daca vrei sa iti cumperi prima motocicleta, sa faci o adaptare sau sa te echipezi pentru strada, aceasta carte contine informatiile de care ai nevoie, privitoare la motociclete, casti, articole de imbracaminte si altele.

Mergi pe motocicleta ca un profesionist! Recomandarile si trucurile de la piloti profesionisti acopera orice, de la cum sa planifici naveta zilnica pana la distractia de o zi pe pista sau excursia vietii tale.

Continua sa mergi! Fii propriul mecanic. Aici gasesti ilustratii si instructiuni detaliate, care te ghideaza prin activitatile de intretinere, depanare si reparatii.

Produs publicat in 2014 de Litera
Data aparitiei: Octombrie 2014
Format: 190x240
Tip coperta: Brosata
Numar pagini: 256
ISBN: 978-606-686-805-1

Attached Thumbnails

• manual complet.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.