Mergi la conţinut
Autentifica-te  
bikeshop

vand Vand BMW F800ST ABS stare foarte buna

Recommended Posts

salut,

in februarie 2015 am achizitionat un bmw f800st, intr o stare foarte buna, sperand ca tranzitia catre r1200gs va fi mai lunga. din pacate nu ma pot abtine si voi trece la r1200gs anul acesta, pana atunci insa imi voi ocupa timpul cu enduro si voi incerca sa vand bijuteria.

din start as dori sa spun ca se afla intr o stare extrem de buna, fara probleme tehnice, fara probleme de design. raspund la orice nelamurire, pot oferi si incurajez chiar orice test, pentru a inlatura orice "intrebare" care ar putea aparea. motocicleta este destul de rara la noi in tara, se incadreaza in sectiunea sport touring si este extrem de confortabila pentru a inghiti km in drumurile lungi. 

despre motocicleta, sperand ca nu o sa uit nimic:

- an fabricatie 2008, km actuali 14 000, achizitionata la 8200. motorul este de 800 cmc si are 86 cp. 

- carte service si toate actele de la bmw, km pot fi verificati, de asemenea am toate facturile de la mototehnica te anul trecut, cu operatiuni facute de mine (revizie si intretinere aprox 1400 ron)

- ABS fata + spate

- mansoane incalzite

- computer de bord cu functie extinsa

- genti laterale originale bmw, ajustabile ca si dimensiune (in poze sunt la minim)

- top case de 38 litri

- 2 chei originale

- alarma bmw originala cu 2 telecomenzi

- cauciucuri michelin pilot road 4, dot 2015, stare foarte buna

- parbriz suplimentar sport givi, mai scurt decat cel original  din poze

- aripa spate originala, prelungita, nu apare in poze

pretul este de 5500 euro, cu plinul facut  :)

motocicleta efectiv nu are cusur, cel putin din punctul meu de vedere, singurul motiv al vanzarii este dorinta mea de a trece la 1200gs si faptul ca intre timp imi voi ocupa weekendurile cu enduro.

va multumesc si va stau la dispozitie pentru orice nelamurire.

mihail

0766530751

PS:

pozele sunt orientate ok, habar nu am de ce le vede aiurea..

Attached Thumbnails

• IMG_0749.JPG
  • IMG_0750.JPG
  • IMG_0751.JPG
  • IMG_0965.JPG
  • IMG_0972.JPG
  • IMG_1315.JPG
  • IMG_1326.JPG
  • IMG_2526.JPG
  • IMG_0966.JPG
  • IMG_1329.JPG

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.