Mergi la conţinut
Autentifica-te  
bikeshop

vand BMW 316i

Recommended Posts

Vand Bmw 316i motor 1.9 benzina 105 distributie lant 8 valve. consuma rezonabil la drum lung 6, 6,5 ... oras 8-10. 

Masina este Full as putea spune, are piele rosie, volan piele, schimbator piele, 4 airbaguri, geamuri electrice, aer conditionat, inchidere centralizata, 2 chei originale, senzori parcare, scaune reglabile si extensibile, casetofon pionner cu usb. serozori de ploaie, onglinzi electrice si heliomate. heliomate sunt si geamurile, computer de bord indica temperatura de afara, km ramasi de parcus cu benzina din rezervor etc.. 

alte detalii intrebati, Masina este 1999 in acte. sunt al 3lea propietar in Roamania. are taxa platita. pret 1750 euro usor negociabil. Multumesc ! 

am uitat sa precizez. are anvelope de iarca foarte bune. si jante originale bmw. masina este cam stock in afara de folia dupa geamuri cu care asa am luat-o :) . am cartea de service din germania. are revizita facuta recent. nu este prea circulata in ultimele 7 luni.  De aceea o si vand. ca nu prea o folosesc .

Attached Thumbnails

• vbfn.JPG
  • cvvbn.JPG
  • nnbm.JPG
  • jghghkjh.JPG
  • bmw 2 poza net.JPG
  • bmw 1 poze net.JPG
  • DSCF4491.JPG
  • DSCF4490.JPG
  • DSCF4494.JPG
  • DSCF4496.JPG

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.