Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

tata_lor_666

expirat JUPITER 5

Recommended Posts

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

post-3011-1136568111_thumb.jpgpost-3011-1136568112_thumb.jpg

Modelul motocicletei: JUPITER 5

An de fabricatie: 1993

Capacitate cilindrica: 350

Putere:29

Nr. de Kilometri: 28000

Situatia actelor: INMATRICULATA NR.NOI

Starea motocicletei: BUNA

Culoare:ROSIE

PRET: 300 EUROI

Oras: BRAILA

Persoana de contact / nr. de telefon: 0745396722

Alte detalii...BATERIE NOUA, KIT DE LANT NOU,

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

post-3011-1136568111_thumb.jpg

post-3011-1136568112_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

inca nu s-a dat. hmmm. oricum, e o diferentza, de la 25 de milioane la 300 de euroi. un mareee. oricum,mi-e ciuda ca-i mare distanta dintre noi ca tare as fi vrut s-o vad. bafta la vanzare!

Link la postare
Mai e valabil? Daca da, lasa-mi te rog un mesaj privat despre starea ei, si nu in ultimul rand care este situatia actelor( daca e inmatriculata pe numele tau, etc) Daca ajungem la o intelegere, o vreau radiata si cu nota de identificare de la R.A.R.Astept raspuns. :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
vad ca nici cu 00 euroi nu ti-o ia nimeni...sa fie oare unul din motive faptul ca le vorbesti asea cum mi-ai vorbit si mie? :) poate pana la urma o sa dai bani din buzunar sa ti-o ia cineva...ar fi culmea...  :Jumpy:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

baiatul vorbeste...e dreptul lui! si eu visam la 14 ani ca o sa am candva bani, o sa-mi iau "GLOABA" dar dupa cum a-ti observat pe forum tipul nu e hotarat ce vrea. ba d'nepra, ba simson ,ba jawa, dar cum nu se intalneste cererea cu oferta...asteptam cu nerabdare vara.

Link la postare
baiatul vorbeste...e dreptul lui! si eu visam la 14 ani ca o sa am candva bani, o sa-mi iau "GLOABA" dar dupa cum a-ti observat pe forum tipul nu e hotarat ce vrea. ba d'nepra, ba simson ,ba jawa, dar cum nu se intalneste cererea cu oferta...asteptam cu nerabdare vara.

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Eu am avut drum la Braila prin iunie, anul trecut. Am parlamentat ceva pe forum si cand am ajuns te-am tot sunat dar aveai mobilul inchis, daca tot tu erai cel care pusese anunt pt asta fara aripa spate si ghidon modificat. Mi-am luat altceva intre timp, dar inca ma intereseaza ij-ul, cu conditia sa-l aduci la Bucuresti. Trimite-mi mesaj privat daca esti dispus sa vii.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.