Mergi la conţinut
Autentifica-te  
bikeshop

vand Vand Suzuki SV650 din 2000

Recommended Posts

Vand Suzuki SV650, fabricat in 2000, inmatriculat in 10.10.2012 fiind primul proprietar in Romania. L-am cumparat cu 42000 km, in momentul de fata are 52000. Toate actele in regula,  ITP valabil pana in 06.10.2016. Se prezinta intr-o stare mecanica si estetica buna. (s-a stricat turometrul din cauza unei defectiuni la releului de incarcare).

Reviziile au fost efectuate la inceput de fiecare sezon. Kitul de lant este intr-o stare buna, a fost curatat si reuns regulat. In primavara anului 2014 am schimbat:

• placutele de frana fata SBS
  • lichidul de frana fata
  • filtrul de aer
  • bujii NGK iridium
  • rulmenti roata fata
  • revizie furca 
  • curatat si reglat carburatoarele
  • baterie noua Yuasa, cumparata in 2015 la sfarsit de vara

Ca si dotari motocicleta are:

• ghidon Rizoma
  • capete de bara Rizoma
  • manete de pe Ebay
  • oglinzi aluminiu
  • aparatoare lant aluminiu Barracuda
  • voltmetru digital home made (functioneaza doar cand este pus contactul)
  • parbriz original SV (il foloseam doar la ture mai lungi, cand am cumparat motocicleta parbruzul a avut urechile de prindere rupte, l-am reparat lipind din ext. si int. cate o bucata de plexiglass mulat dupa forma si vopsindu-l negru mat la final)
  • suport husa gps home made + husa cu prindere normala pe ghidon (este pozitionat in asa fel incat GPS-ul sa fie foarte usor de urmarit, este lipit pe parbriz cu banda dublu adeziva pentru a putea fi demontat, este sigura, l-am folosit la o tura lunga fara probleme)
  • genti textil (au in interior cate doua tavi din plastic pentru a le face mai rigizi, inchidere cu fermuar, volum reglabil intre 12-25L fiecare,  in cazul in care sunt incarcate la maxim ele pot fi ancorate si cu niste chingi)
  • suport genti home made

Se poate vedea in Cluj-Napoca. Tel: 0751556845

Pret: 1700 euro, negociabil

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG 15.JPG 16.JPG 17.JPG 18.JPG 19.JPG

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.