Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

andreicristian

expirat Vand costum sport-touring TSCHUL 52

Recommended Posts

Costumul este la tzipla, piele+kevlar la greu, protectii hard detasabile umeri, coate, coloana, genunchi. Slider-e detasabile, daca va vine sa va lasati pe cate un genunchi :) Este nepurtat, proaspat adus, miroase a nou. Geaca este detasabila de pantaloni, deci se poate purta separat fara probleme. Masura este 52, eu am 1,80 si 75 kile si-mi vine perfect.

Pret: 330 EUR

0721866453 - intre 9 si 17:30

cristian_the1st@yahoo.com

cristian.andrei@brom.ro

post-3799-1136825777_thumb.jpg

post-3799-1136825778_thumb.jpg

post-3799-1136825777_thumb.jpg

post-3799-1136825778_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai luati de om pt ca nu cere mult, avand in vedere calitatea. Deh, cine s-a orientat cand trebuia poate face si un ciubuc, eu nu mi-am permis sa stau cu el pana acum nevandut.

Eu , unul, la banii aia de atunci nu mai pot aduce altul . Dar poate mai incerc ;) Fiti pe faza pt geci in februarie :beach::search:

Link la postare
Costumul este la tzipla, piele+kevlar la greu, protectii hard detasabile umeri, coate, coloana, genunchi. Slider-e detasabile, daca va vine sa va lasati pe cate un genunchi :) Este nepurtat, proaspat adus, miroase a nou. Geaca este detasabila de pantaloni, deci se poate purta separat fara probleme. Masura este 52, eu am 1,80 si 75 kile si-mi vine perfect.

Pret: 330 EUR

0721866453 - intre 9 si 17:30

cristian_the1st@yahoo.com

cristian.andrei@brom.ro

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.