Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

fishy

arhivat honda cbr 400rr

Recommended Posts

pai as fi ..chiar te-am sunat aseara..dar momentan nu am decat 1500 restu in 3 luni asa ca... :D si ma gandeam sa itzi las masina gaj :P

imi potzi spune daca stii te rog ce firma a adus motocicleta in tara ?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

am o Vectra 2003..dar glumeam :D

Te-am intrebat daca stii ce firma a adus motorul pt ca daca e adusa din Japonia probabil ca se gasesc pisese foarte greu pt moto....

Link la postare

[da nebunule din coceni si cine iti da tzie 3500e?....moartea poate,au am vandut fzr 400 impecabil cu carene de r1 cu 2500e vara si tu in ianuarie vrei 3500e,te bagi in seama aiurea pe site,mai dam si banii pe telefoane aiurea sa te sunam,cred ca vrei sati faci minute nebunule...auzi tu 3500e ca sa suparat...pai daca nu tzia dat 3000e sigur o sa-ti dea cineva 3500.....tu incearca ca nu stii de unde pica :fuck:

Link la postare

si stire de ultima ora:motor a fost dus la service unde i s-au reglat si carburatoarele si de unde si-a scot si carte de service :D

Link la postare

iete`al draq unde mi-ai facut mah poza asta?

mooooaaaaamaaaaaa bahhhhhh cea-ti facut cu motoru meu?unde`ati fost zi repede ca va ia mama draq :D

Link la postare

am fost eu la autozone cand isi schimba ariciu gumele si uleiul... poza e facuta la autozeone in parcare... uite poze cu mobra lu ariciu dezmembrata :)) :))

post-1028-1138933937_thumb.jpg

post-1028-1138933937_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.