Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

kyko

arhivat ducati 749 dark

Recommended Posts

Modelul motocicletei: ducati 749 dark

An de fabricatie: 2004

Capacitate cilindrica: 748

Putere:123 hp

Nr. de Kilometri:17000

Situatia actelor:inmatriculata,leasing, BCR leasing

Starea motocicletei: noua

Culoare:negru mat

PRET: 11000 eur

Oras: bucuresti

Persoana de contact / nr. de telefon: dragos-0722429805

motocicleta este noua ,arata impecabil

contine kit racing termignoni(tobe,cot,filtre aer racing,centrala electronica)

mai urmeaza si alte inbunatatiri,carbon,titan,magneziu firme de top,rizoma si ducati performance

pretul este 11000 eur ,pret final

merita vazuta

post-1892-1136957001_thumb.jpg

post-1892-1136957002_thumb.jpg

post-1892-1136957001_thumb.jpg

post-1892-1136957002_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

frate...nu-i cam sus pretul?atat este noua in magazin...pt ca a aparut modelul nou!

Link la postare

pai daca e pretul sus cu kit de 1600 eur ,cu amotizor directie de 500 eur,cu intinzatoare rizoma,capac ambreiaj rizoma,capac distributie rizoma,preturile sunt pe net,www.rizoma.com

capace lichid ambreiaj si frana din titan,ducati poerformance,aripioara spate carbon,kit lant nou standard ,adica investitie de 3000 eur si mai urmeaza si altele ,eu tot bag bani in ea nu stau in banii de pe acest motor,daca da cineva 11000 bine ,daca nu il tin mie motoreta imi place ,urmeaza alte poze in curand

da ,o iei din magazin 2006 cheala moidelu dark la 12500,dar atentieCHEALA

fara nimic ,fara tobe si amortizor directie care cred eu ca sunt lucruri importante

am uitat motoreta are ambreiaj nou si toate piesele pe ea sunt noi nu este nimic sgariat ,eu sunt mai tipicart si am schimbat tot la ea pe parcurs,reviziile la zi

carte etc

Link la postare

749 nu vine cu amortizor de ghidon din fabrica ?

999 stiu ca vine

ba da ,dar 749 normal,dark nu are amortizor si cel normal are un caca de amortizor a mea iam pus ohlins,care e top

Link la postare

mi-au venit piesele de care vb in topicul trecut

m-am mai gandit vreau 12000 eur pe ea daca o vreti e foarte tare motoreta nu ca e a mea dar va spun eu veniti sa o vedeti sa vedeti ce inseamna sa fi bolnav si sa investesti in ea bani care nu ii mai vezi daca o dai

deci are tot ce se poate pune mai stau 2 luni ca mi-am luat masina si nu mai am bani si ii pun si carene din carbon integrale

acum are kit termignoni +celelate inbunatatiri din topicurile anterioare urmeaza poze si un filmulet ca sa observati ce inseamna si 103 decibeli

deci 12000 e un pret corect altfel madau eu cu ea in primavara

atentie casco +suplimentat cu tot cu investitia de 3600 eur

va pup

Link la postare

ok nu e transferabil

pretul e atata din ce are pe ea

a avut un accident anterior a fost sgariata dar eu la casco am schimbat tot eu am fost mai grav decat motoreta ,motoreta a cezut jos la 60 la ora si a mers pe o parte

Link la postare

la magazin in bucuresti gasesti 998 la banii astia iar in constanta au un 999 an mai vechi dar 0 km....oricum, bafta la vanzare!

Link la postare

la magazin in bucuresti gasesti 998 la banii astia iar in constanta au un 999 an mai vechi dar 0 km....oricum, bafta la vanzare!

dar luati-o ma de la constanta ,eu bag 3500 eur in ea si utilez cu ce nu are nici o moto de serie si vrei sa cer 7000 pe ea?

nu mai vand o tin o viata ca nu are nimic e noua

vin eu cu ea prin oras cand so face cald sa o vedeti live

Link la postare

kyko ce te ambalezi asa, mai frana ma robocop :D

Nu te inteleg de ce nu ai scris tu lista cu ce ai pus pe ea de la inceput ca sa nu mai para scumpa. Oricum tot nebun ai ramas, abia astept sa ne vedem la primavara ca mi-e dor de perlele tale. :throb:

Sanatate maxima

Link la postare

raspuns pt coxanelu

frate sti care e treaba eu nu plang dupa bani

vino tu sa vezi motoru si fa-mi o oferta sub 12000 eur daca eu o accept e ok daca nu la fel

eu nu stau in banii dupa motoreta asta pt ca o tin si in primavara imi iau 999R xerox,ideea este ca am investiti in ea 4000 eur ,la ce motociclete am vazut eu prin orasul asta eu cred ca a mea e noua

ti-am zis vi o vezi te dai cu ea daca face banii bine daca nu iar bine

eu nu o vand daca nu primesc o oferta buna de pret pe ea

revin cu investitiile

kit racing termignoni+amortizor directie ohlins+kit lant nou (standard ducati)+kit ambreiaj nou+revizie 20000 km

multe elemente din carbon ,titan ,rizoma

deocamdata nu am pus poze noi deoarece cateva piese nu mi-au venit si motoreta nu este completa ,in momentul in care va fi gata voi pune 30 poze cel putin cat mai picante

coxanelu ...............hai pa

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.