Mergi la conţinut

suzuki gsxr 1000


Recommended Posts

vai...analizand pozele am constatat ca un forjator ca tine ..n`are amortizor de directie la k5 ....pai ce faci,la valoarea ta si fara ceva ohlins ?:P

bafta  :dance:

<{POST_SNAPBACK}>

suzuki io stiam ca are amortizoru` undeva mai ascuns in fata furcii si vinde din fabrica :fuck: ... corectati`ma dak gresesk .... btw coxanelu sa`l stapaneshti sanatos :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi ma ... bag-o de acum la Vanzari ca sa stie lumea ce cumpara in toamna , si posibile julituri .... sau mai bine las-o asa fara carena

Si asa iti ia cate 9 luni sa vinzi o mobra . :chair:

Pune ma poze cu motocicleta carenata ca arata ca un bandit .... :fuck:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

habar nu ai ce tactici de vanzare am.....ce sa le fac ma daca se sperie de niste julituri? mai e mult pana o sa se treaca si la noi de mentalitatea de teraso-biker care nu sufera o zgarietura pe mobra ca nu se mai suie pisicile pe ea ( sorry eugene lol) lasa ca cine si-a dat seama ce mobra am uite ce mi-a dat la schimb pe ea....;):D:fuck:

ps: simt o doza extrema de "statornicie" in replyul tau :D:banana:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...