Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

qwerto

chopper Planeta 5 modificata 80% acum si SUZUKI GSX 600 custom

Recommended Posts

Vand planeta 5 modificata , motor complet refacut, 23CP, 350cm, saua spate este optionala, inmatriculata,rar,verficare pana in oct. 2006 etc Pret 1000 euro.

vezi pozele:

post-4096-1137276555_thumb.jpg

post-4096-1137276557_thumb.jpg

post-4096-1137276589_thumb.jpg

post-4096-1137276590_thumb.jpg

post-4096-1137276555_thumb.jpg

post-4096-1137276557_thumb.jpg

post-4096-1137276589_thumb.jpg

post-4096-1137276590_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

e extraordinara motocicleta,nu am mai vazut asa ceva.e prima ruseasca la care nu ma stramb.felicitarile mele celui care a modificat-o, e un mare artist.bravopscare e pretu (nu ca as vrea s-o cumpar)asa informativ? :thumbup::thumbup::thumbup:

Link la postare

da asa e nu as da-o,asa ceva nu vezi prea des.cu toate ca bu imi plac chopperele,cu atat mai putin rusestile dar asta e altceva.cam cat ai bagat in ea s-o faci sa arate asa??????? :thumbup::thumbup::thumbup:

de ce nu o dai la revista?s-o vada toata tara????

Link la postare

Salve si multumesc! Pacat ca legislatia la noi este 80% din periaoda asa zisa "de aur",pt. ca e foarte greu sa iei un motor si un cadru si scoti o bijuterie.Oare de ce acei care se ocupa de aceasta legislatie sau mai marii de la RAR nu intra si ei pe aci sa vada dorintele motociclistilor? Oare de ce pt. o imbunatatire,(imbunatatire care poate tine si de design) adusa unei motociclete trebuie sa dai acea "shpaga" si asta daca se ajunge pana acolo? Oriunde in Europa ,la vehiculele pe 2 roti,poti aduce modificari cate vrei,si vei putea circula cu ea atata timp cat ea corespunde din pct. de vedere tehnic.La noi oare de ce NU??? Pana cand???

Am in vedere si alte proiecte mult mai indraznete,dar...asta depinde fff mult de ce zic cei de la RAR!(care majoritatea se pricep la motociclete cum ma pricep eu la "fuziunea la rece") , in fine.... numai bine!!!

Link la postare

Deci pana la urma ai pus-o in vanzare? Sa ai bafta ,sincer eu as vinde motocicleta asta pe la toamna ,dupa ce am strans cateva premii de pe la intalniri. Dar fiecare le stie pe a lui! Oricum, frumos lucrata motocicleta la cum arata ea de la rusi si cum e acum.Numai bine si bafta la vanzare!!!

Link la postare
Salve si multumesc! Pacat ca legislatia la noi este 80% din periaoda asa zisa "de aur",pt. ca e foarte greu sa iei un motor si un cadru si scoti o bijuterie.Oare  de ce  acei  care se ocupa de aceasta legislatie sau mai marii de la RAR nu intra si ei pe aci sa vada dorintele motociclistilor? Oare de ce pt. o imbunatatire,(imbunatatire care poate tine si de design) adusa unei motociclete trebuie sa dai acea "shpaga" si asta daca se ajunge pana acolo? Oriunde in Europa ,la vehiculele pe 2 roti,poti aduce modificari cate vrei,si vei putea circula cu ea atata timp cat ea corespunde din pct. de vedere  tehnic.La noi oare de ce NU??? Pana cand???

Am in vedere si alte proiecte mult mai indraznete,dar...asta depinde fff mult de ce zic cei de la RAR!(care majoritatea se pricep la motociclete cum ma pricep eu la "fuziunea la rece") , in fine.... numai bine!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
pai stai sa inteleg.. spre exemplu si io o sa-mi modific motocicleta destul de radical adic pun alt tip de furca alt ghidon.. alt rezervor.. chestii dinastea...

Adik am okazia eventual sa nu-mi iau nici ITP-ul?

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Sal! Sa-ti dea D-zeu multa sanatate si spor d munca sa faci ceea ce stii tu mai bine ... Caci la noi in tara sunt probabil foarte putini cei care fac ceea ce ai facut tu!!! Dar nu asta este important, poate o sa vina ziua cand majoritatea rider-ilor din tara o sa poata sa puna la punct asa ceva si sa poata trece peste granita impusa de birocratia noastra!!!

As avea si eu o mare rugaminte la tine... :help::help::help: ... Daca esti dispus sa ma ajuti si pe mine cu customizarea unei moto( CONTRA COST ) bine-inteles!!! Iti las aici adresa mea de mail sa stiu si eu mai multe despre tine... :ninja: Nightby4dreams@Yahoo.com! Ma poti gasi si pe messenger dupa 21:30! Merci anticipat...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.