Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

MotoLeasingRo

arhivat Aducem orice fel de motor

Recommended Posts

Incercam sa facem ceva simplu bazat pe experienta pe care o avem iar prin increderea ce ne-o ofera clienltii santem aproape de motoristii din Romania.

Doar cu buletinul inseamna fara giranti , fara banci, dobanzi, casco, comisioane, etc.

Urari de bine!

Motoleasing Team

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

un suzuky gsx-r srad din 1999 sau din 2000 la cat imi aduci da sa fie cu actele in ordine si toate taxele platite, sa imi zici doar pretu final. tnks :beer:

Link la postare

Am gasit pe mobile.de o Honda cbr lovita la 3300 euro 2001.Vreau sa stiu cat m-ar costa moto acasa,cu toate taxele platite,eventual in risling.Tel 0723 790 446 .Dragos.

Link la postare

Salutare intregii echipe!

M-ar interesa un kawasaki zxr400 nu mai vechi de 1994, pe la ce pret ar ajunge aici, cu toate taxele platite, inmatriculata si daca se poate sa nu depaseasca mai mult de 35.000Km.

Iar a doua pe lista ar fi o Honda CBR de 400, in aceleasi conditii.

Astept un raspuns...

Mutumesc anticipat!

Link la postare

Salut,

Ma intereseaza CBR 600 sau ZX6R fabricatie '96 - '99 dar nu mai mult de 30.000 km rulati.

Astept raspuns pt preturi cu toate taxele incluse.

P.S. : nu ma intereseaza leasing-ul,prefer sa dau banii toti odata.

Multumesc

Link la postare

Salut,

Ma intereseaza si pe mine un CBR sc 33 ( 900 rr ) din 99-2000.

Astept raspuns pt preturi cu toate taxele incluse in cele 2 variante : cu banii jos sau leasing.

Multumesc mult

Link la postare
Salut,

Ma intereseaza CBR 600 sau ZX6R fabricatie '96 - '99 dar nu mai mult de 30.000 km rulati.

Astept raspuns pt preturi cu toate taxele incluse.

P.S. : nu ma intereseaza leasing-ul,prefer sa dau banii toti odata.

Multumesc

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

salut ! o cagiva mito 125 dupa 96 cu 15000 km,maxim ....... ce zici ??? nu conteaza puterea .. ci actele sa fie Ok ! mersi mult !!! la cat mai multe vanzari !!! :P

Link la postare

1. fiecare isi face pretul lui, tepari cred ca se chemau daca te rapeau cu gun-u la cap si iti bagau mana in buzunar....

2. slabute argumente pentru o acuzatie , te rog sa iti editezi postul in ceva mai putin acuzator fara a avea vreo dovada in afara faptului ca TIE iti par preturile ridicate.....

ai 6 ore la dispozitie sau il sterg si pun luneta pe tine :)

Link la postare

nk maniak are dreptate coxanelu, mie preturile nu mi se par deloc mari.eu de exe am intrebat de un suzuky gsx-rdin 99-2000 srad care e in jur de 3400-3500 in germania asa ca .... :blum::mega_shok:

Link la postare

ramaneti va rog ontopic, merci de apreciere radeuane ....comentarii despre preturi mari sau mici....nu la bursa :)....multumesc

iar ca o parere personala.....la ce posturi valoroase a adus maniak sitului ii voi sterge cu placere contul daca nu isi modifica aberatiile pe pro-bike..... + ca parerea lui data vis-a-vis de o firma care aduce motoare/scutere face cat juma de cafea rece la ce machete de motoare cred ca detine :D....mai da la :download: maniak....poate te faci si tu baiat mare :D

Link la postare

aia se cheama talhari din cate stiu eu dar asta-i alta poveste si cu toate ca esti moderator sau administrator nu vad cu ce te afecteaza pe tine postul meu. Toate cele bune....

si ce faci tu este abuz de putere.asta e forum public de libera exprimare....a cazut comunismul de 17 ani...a fost o parere si atat

Link la postare

nu il afecteaza postul tau (din cate am inteles eu) ci vrea numai sa explici de ce faci afirmatiile respective .. daca ele sunt ofndate este chiar un bine pe care il aduci forumului .. dar daca nu ?

legat de asta era in venetia o chestie misto :

aveai voie sa te duci la judecato sa reclami e oricine, dar trebuia sa ai un martor cand depunei reclamatia. daca reclamatia se dovedea falsa, primei pedeapsa cuvenita pentru ceea ce ai reclamat ..

coxanelu ti-a cerut sa aduci dovezi concludente pentruu ceea ce ai spus.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.