Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

MotoLeasingRo

enduro Motoleasing va aduce orice motor!

Recommended Posts

Incercam sa facem ceva simplu bazat pe experienta pe care o avem iar prin increderea ce ne-o ofera clienltii santem aproape de motoristii din Romania.

Doar cu buletinul inseamna fara giranti , fara banci, dobanzi, casco, comisioane, etc.

Urari de bine!

Motoleasing Team

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa aveti un filtru foarte bun...

eu de exemplu am vrut un credit mai mare pt casa si am fost respins....

ideea este ca io am 2 servisuri gsm in care fac bani destui ca sa imi acopar orice imprumut dar la banca daca nu ii ai pe hartie(sa fii prost sa dai la stat grup) nu iti poate acorda creditu deci voi cu buletinu ati avut foarte buna idee doar sa va faceti un filtru bun ca sant multi tepari aveti grija mare!!!!

BR :beer:

Link la postare
trebuie sa aveti un filtru foarte bun...

eu de exemplu am vrut un credit mai mare pt casa si am fost respins....

ideea este ca io am 2 servisuri  gsm in care fac bani destui ca sa imi acopar orice imprumut dar la banca daca nu ii ai pe hartie(sa fii prost sa dai la stat grup) nu iti poate acorda creditu deci voi cu buletinu ati avut foarte buna idee doar sa va faceti un filtru bun ca sant multi tepari aveti grija mare!!!!

BR  :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
Incercam sa facem ceva simplu bazat pe experienta pe care o avem iar prin increderea ce ne-o ofera clienltii santem aproape de motoristii din Romania.

Doar cu buletinul inseamna fara giranti , fara banci, dobanzi, casco, comisioane, etc.

Urari de bine!

Motoleasing Team

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
Nu stiu de unde sunteti

Mie mi-ar trebui un enduro, dar pe cat timp faceti leasingul?

Ce imi trebe un DR 650 sau un XT 600 max 2000 euro. Nu tin la aspect neaparat, dar vreau sa nu repar la ea.

Aveti ceva asemanator? :read:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.