Mergi la conţinut
  • 0
Luchian

sfat Primul cruiser

Întrebare

Salut ! Nu sunt mare cunoscator in domeniu, de aceea am decis sa apelez la sfaturile voastre. Ce motocicleta tip cruiser de 125-150 cmc puteti recomanda pentru un incepator ? M-am tot interesat in ultimile zile de un Keeway Superlight 125 cmc. Ca design arata impecabil, dar ca fiabilitate am inteles ca lasa de dorit. Ce cruiser la un pret decent imi puteti recomanda?

Multumesc !

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

3 răspunsuri la această întrebare

Recommended Posts

• 0

Salut! Nici eu nu sunt mare expert dar pot sa iti confirma ce stii deja despre Keeway. Nu iti lua, sunt proaste. Nu am avut dar stiu ca sunt facute in China si nu sunt fiabile. Tot ceva made in Japan, gen Honda Shadow 125, Yamaha Virago 125, Kawasaki Eliminator 125, Suzuki Marauder 125. Nu stiu exact ce preturi au. Mult succes!

Link la postare
  • 0
acum 13 ore zîmbesc a scris:

Ce categorie ai pe permis, @Luchian?

Salut. Inca nu am, dar vreau sa dau in aceasta vara de A2.

acum 15 ore SKINNY a scris:

Salut! Nici eu nu sunt mare expert dar pot sa iti confirma ce stii deja despre Keeway. Nu iti lua, sunt proaste. Nu am avut dar stiu ca sunt facute in China si nu sunt fiabile. Tot ceva made in Japan, gen Honda Shadow 125, Yamaha Virago 125, Kawasaki Eliminator 125, Suzuki Marauder 125. Nu stiu exact ce preturi au. Mult succes!

Multumesc frumos !

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.