Mergi la conţinut

avertizare


VioRebelu

Recommended Posts

Si eu am primit acele "avertizari", dar nu stiu pentru ce sunt :-) Sper ca cineva sa ne clarifice. Am cautat peste tot pe site, poate gasesc ceva descrieri depre asta, dar nimic. Nici macar la HELP.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am primit acele "avertizari", dar nu stiu pentru ce sunt :-) Sper ca cineva sa ne clarifice. Am cautat peste tot pe site, poate gasesc ceva descrieri depre asta, dar nimic. Nici macar la HELP.

Nu stiu ce ti se pare ca ai primit dar nivelul tau de avertizare este 0%...

Daca vrei sa fie mai mult spune-mi k se poate adauga... :D

Avertizarile au fost puse cu un anumit scop...Am observat ca exista multe "certuri" injuraturi...de toate...aceste forumuri nu au fost create in acest scop, ci pentru a se discuta diferite teme.

Schimbarea nivelului de avertizare este atunci cand creste acel 0%, nu va mai uitati la cate betisoare rosii aveti, ele sunt pur si simplu o modalitate colorata de a arata avertizarea... :banana:

Acum...toata lumea se ia de cuvantul asta averitizari, cand am tradus forumul am gresit, cand o sa gasesc greseala o sa o corectez :wub:

Sper ca v-am lamurit problemele ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK. Mersi Noni pentru lamurire. De aia ne-am facut griji, pt. acea "avertizare" fiindca la alti utilizatori nu am vazut acele patratele :-) Am verificat lista cu toti utilizatorii, si doar la cativa am observat schimbare. Dar m-am linistit :-) si a cum totul e OK.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

cezarel....trebuie sa intri in rubrica in care vrei sa pui anuntul(de exemplu cum sunt eu aici) si jos scrie "New Topic",dai click si acolo dai anuntul....aproape la fel cum ai scris replyul de mai sus scri si topicul(atata ca dai un nume si bla bla)...sper ca o sa te descurci :P....bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Nu stiu ce ti se pare ca ai primit dar nivelul tau de avertizare este 0%...

Daca vrei sa fie mai mult spune-mi k se poate adauga... :D

:notworking:  =))  =))  =))  :notworking:  :red:

Avertizarile au fost puse cu un anumit scop...Am observat ca exista multe "certuri" injuraturi...de toate...aceste forumuri nu au fost create in acest scop, ci pentru a se discuta diferite teme.

Schimbarea nivelului de avertizare este atunci cand creste acel 0%, nu va mai uitati la cate betisoare rosii aveti, ele sunt pur si simplu o modalitate colorata de a arata avertizarea...  :banana:

Acum...toata lumea se ia de cuvantul asta averitizari, cand am tradus forumul am gresit, cand o sa gasesc greseala o sa o corectez  :wub:

Sper ca v-am lamurit problemele ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Ok dar avertizarrile alea , nu sunt cumva = warnuri />?

Avertizare = Warn ??

=))=))=))=))

OkkeeY , atunci inseamna ca sunt lamurit !! Nu ca nu stiam intelesu cuvantului , dar nu stiam pt.. ce e !!!

CAt timp eu nu fac pe duru si nu injur , sunt linistit , voi face posibilul ca sa nu primesc avertizari !!

Thanks a lot ................. =))=))=))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
De ce-mi scrie avertizare 0%?????si in continuare am 5 patratele goale :(

<{POST_SNAPBACK}>

Bucurate ca iti sunt goale ...... Ci nu pline ..... Ca daca sunt pline sau semi-pline atunci e bai ... mare bai .....

Esti avertizat ... sau nu e bun modul in care postezi sau injuri si asa mai departe .... asa ca nu stiu de ce va tot roade warn-ul ala !!!

Apropo de warn .... ar trebui Ardei sa primeasca macar un patratel !!

Datorit modului in care posteaza si face teme de-a iurea la Vanzari !!

Admin ??

Toate cele bune ,

Black :notworking:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
gata l-am ginit dar nu e chiar pe la toate raspunsurile si de aceea l-am ratat la inceput.scuze de deranj

la ce te refereai a nu e la toate raspunsurile?

cumva la butonul Edit? butonul de edit apare numai la mesajele postate de tine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu' Kelu....cum se face ca eu am fost warn-uit ca sa zic asa dar topicul meu era tot acolo....sa rada lumea...Ok warn-ul sa zicem ca era corect ca nu am postat unde trebe dar de ce postul a ramas acolo.....o perioada.....

De curiozitate......nea caisa ala pentru care am postat a avut vreun warn???

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu' Kelu....cum se face ca eu am fost warn-uit ca sa zic asa dar topicul meu era tot acolo....sa rada lumea...Ok warn-ul sa zicem ca era corect ca nu am postat unde trebe dar de ce postul a ramas acolo.....o perioada.....

De curiozitate......nea caisa ala pentru care am postat a avut vreun warn???

In momentul cand ai primit warn postul tau a fost mutat.

Nu iti fa griji pentru ceilalti useri din forum si cu moderarea lor pentru ca in ultima vreme nimeni nu mai "scapa" si asa va fi si pe viitor. Toti userii vor primi acelasi 'tratament" si toti trebuie sa se supuna regulilor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...