Mergi la conţinut
Autentifica-te  
rosbk

motorsport Retrospectivă RoSBK 2015

Recommended Posts

Am început să lucrăm la filmulețele de prezentare ale fiecărui an competițional al RoSBK pe baza fotografiilor făcute la fiecare etapă. Am terminat 2015 și lucrăm la 2014 :)

Iată link-ul către primul nostru astfel de film:

RoSBK 2015

Simțim nevoia să mulțumim cumva tuturor celor ce au participat alături de noi în acești frumoși ani. RoSBK a fost pentru noi cu mult mai mult decât o competiție sportivă.  Și acum, după nouă ani, avem încă proaspete amintirile acelui 2007, când mergeam la Serres prima dată pe un circuit adevărat și stăteam seara de vorbă la frumoasele terase grecești punând la cale ceea ce un an mai târziu a devenit Romanian Superbike Championship.

Credem cu tărie că ceea ce a contat în acest campionat cu adevărat nu a fost organizarea și nici măcar sponsorii, ceea ce a fost cu adevărat special au fost piloții. Mai presus de discuții, ambiții și mândrie inerentă oricărui sportiv care urmărește performanța, aici am întâlnit cei mai buni piloți și cea mai cea atmosferă.

Ne dorim să îmbinăm în continuare performanța cu fair-play-ul și sportul cu amintirile frumoase ;)

038.jpg

Vezi sursa

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.