Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

olyserban

arhivat Euro Leasing Medias

Recommended Posts

La www.eleasing-medias.ro gasiti o noua oferta de motociclete in jur de 60 buc va asteapta oferim garantie si mai mult de atat asiguram transport la domociliu gratuit oriunde in tara pentru cine cumpara de la noi pina la data de 1 martie info suplimentare la tel 0740235703 sau 0720398973 Serban

post-5276-1137608864_thumb.jpg

post-5276-1137608866_thumb.jpg

post-5276-1137608973_thumb.jpg

post-5276-1137608975_thumb.jpg

post-5276-1137608864_thumb.jpg

post-5276-1137608866_thumb.jpg

post-5276-1137608973_thumb.jpg

post-5276-1137608975_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nu am vazut in transportul asta nici un sc 33 ( cbr 900 rr- an 1999-2000)

ma intereseaza un asemenea motor. As vrea sa stiu daca puteti sa aduceti unul si cam ce pret ar avea ( toate taxele incluse)

Astept un pm sau un raspuns aici pe site.

Multumesc,

Link la postare
nu am vazut in transportul asta nici un sc 33 ( cbr 900 rr- an 1999-2000)

ma intereseaza un asemenea motor. As vrea sa stiu daca puteti sa aduceti unul si cam ce pret ar avea ( toate taxele incluse)

Astept un pm sau un raspuns aici pe site.

Multumesc,

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
Scump domne', scump, dincolo era mai ieftin!  :focus:

Unele mobre sunt frumoase, insa cam piperate la pret fata de cat ati dat pe ele in Germ.

:hunter:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

:beach:

dl laur, cät am dat noi in germania pe elöe este neinteresant , dar vreu sä reamintesc cä, transportul s-a scumpit cu peste 800€ fatä de august 05, toate motoarele trebuie mai nou plimbate de douä ori de la medias la sibiu ( RAR) trebuie pozate seriile, viata s-a scumpit asadar trebuie sä creascä si salariile oamenilor, transportul la domiociliu este pe gratis, 6 luni garantie,s.a.m.d ,dacä mai vrei argumente pot sä-ti mai scriu dar cred cä nu este cazul. , dacä chiar te intereseazä ceva atunci poate mai negociem un pic

cu respect Kurt Kraus

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
La www.eleasing-medias.ro gasiti o noua oferta de motociclete in jur de 60 buc va asteapta oferim garantie si mai mult de atat asiguram transport la domociliu gratuit oriunde in tara pentru cine cumpara de la noi pina la data de 1 martie info suplimentare la tel 0740235703 sau 0720398973 Serban.

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Kurt , mersi pentru mail..dar sincer nu inteleg de ce e mai scump zx4r decat zx6r...adica de la 3700 la 4500. Oricum..am vb si cu Serban daca e posibil un avans de 30 % ...si daca da , cu sigurantza o sa ajung la Medias cat de curand. Mersi si bafta !

Link la postare
Kurt , mersi pentru mail..dar sincer nu inteleg de ce e mai scump zx4r decat zx6r...adica de la 3700 la 4500. Oricum..am vb si cu Serban daca e posibil un avans de 30 % ...si daca da , cu sigurantza o sa ajung la Medias cat de curand. Mersi si bafta !

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

salut kurti,

am scris un mail pe adresa de pe site eleasing cu o propunere si nu am primit nici un raspuns. as aprecia ca intr-o posibila relatie de client- furnizor sa existe o promptitudine chiar daca raspunsul este negativ.

cu respect, inca astept

PS.

mail trimis era de la andreipetrescu@hotmail.com

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.