Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

renzetti_v2

scuter aprilia rs 125

Recommended Posts

Hai sa iti zic ceva de . de cand citesc formu asta am observat multi SUFERINTA ,adica ala ca are o mica crapatura sub fara tu care intrebi mai functioneaza .hai sa va zic ceva invatati sa strangeti un surub si dupa aia deschideti gura CA TALENTE DASTEA A INTANLIT DASTULE

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din bucuresti NU ma iau dupa nimeni pt 805 din lumea de aici ma refer astia cu scootere nu au iidee cate role sunt in motor sau ce e aia muzicuta

Deci nu e adevarat Nu ii dau id dar cum poti sa zic iiti dau 550 pe rs daca nu e zgariat Super Smechir :D

Link la postare
Sunt din bucuresti NU ma iau dupa nimeni pt 805 din lumea de aici ma refer astia cu scootere nu au iidee cate role sunt in motor sau ce e aia muzicuta

Deci nu e adevarat Nu ii dau id dar cum poti sa zic iiti dau 550 pe rs daca nu e zgariat Super Smechir :D

te`am intrebat daca mai functioneaza ptr ca l`am vazut cum arata,fara numar fara nimica pe el rs 125 din 97-98 nu 2000 (mai scade anii) si am crezut ca e fara acte etc. chiar ma interesa ptr motor si cutie da`.....si nu te mai da mare ca strangi suruburi si esti mare mecanic sau asa ca nu ne impresionezi cu nimica,bravo tie

Link la postare

ai inteles gresit punctul meu de vedere. e din 2000 pt acte siguru lucru pe el sunt carenele de 99 motoru rotax pe el etc nu am numar pe el pt ca am zis ca are acte de moped asta 1 Al doilea lucru nu inpresionez pe nimeni pt ca nu am cu ce ce stiu sa fac eu stie sa faca tot poporul dar ma deranjeaza can vb lumea la misto cu mine sau zeflegmatic ,Daca cunosti stii eu zic una nu? motoru tau il spelii tot timpu, poate eu nu, ca stiu ce am sub mine Nu ce arata bine e si bun eu zic ! AM DREPTATE SA UN AM ? Am cumparat scooter inpecabil peton super etc si la MOTOR pilafff ,NU ca pilaf Pulbere

Link la postare
ai inteles gresit punctul meu de vedere. e din 2000 pt acte siguru lucru pe el sunt carenele de 99 motoru rotax pe el etc nu am numar pe el pt ca am zis ca are acte de moped asta 1 Al doilea lucru nu inpresionez pe nimeni pt ca nu am cu ce ce stiu sa fac eu stie sa faca tot poporul dar ma deranjeaza can vb lumea la misto cu mine sau zeflegmatic ,Daca cunosti stii eu zic una nu? motoru tau il spelii tot timpu, poate eu nu, ca stiu ce am sub mine Nu ce arata bine e si bun eu zic ! AM DREPTATE SA UN AM ? Am cumparat scooter inpecabil peton super etc si la MOTOR pilafff ,NU ca pilaf Pulbere

oricum eu cand te`am intrebat daca mai functioneaza nu te`am intrebat la misto ci cun un scop ptr ca ma interesa!vad ca esti din bucuresti,poate te sun zilele astea sa`mi arati si mie motorul totusi dupa cum am mai zis ma intereseaza !bafta :beer:

Link la postare

pe mine ma intrereseaza un RS de 125 accidentat vreau toata partea din spate si motor intacte carene si furca fata + roata fata si ce ma i e pe acolo nu conteaza zi-mi un pret :beer:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.