Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

phoenix

arhivat Aprilia RS 250

Recommended Posts

Modelul motocicletei: Aprilia RS 250

An de fabricatie: 1995

Capacitate cilindrica: 250

Putere: 55cp

Nr. de Kilometri: 20000

Situatia actelor: inmatriculata

Starea motocicletei: excelenta

Culoare:albastru-rosu

PRET: 3500

Oras: Zalau

Persoana de contact / nr. de telefon: 0740334572

Alte detalii... stare excelenta merge super bine.. nu are nici o problema.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

mai e si in 2 t macar daca era de 250 in 4t asa ce faci dai 3500 E pe ceva ce mai mult ca sigur se va defecta in cel mai scurt timp posibil si 1995 pt 2 T e very old imi pare rau sa iti spun dar rs tau face cam 2400 maxim un rs 250 din 1997 preparat de curse + o gramada de piese de schimb e 2700 e asa ca think about it :pilot:

Link la postare

omule nu vreau sa iti stric anuntul pt ca rs 250 imi doresc din totdeauna ,dar acest pret nu este corect....vrei sa castigi pe aceasta motocicleta 1000 euro???..rs 250 dincolo se gaseste din 95 la 1800-2200 maxim..+vama 180+un drum 200 euroi ajung cam la 2600 in cel mai rau caz si totusi stii bine ca o circulat de un german nu de un roman...nu zic nimik despre motor ca arata foarte bine dar si pretu piperat rau...mai lasa omule la un pret real si poate batem palma...ahh si am vazut ca ai numere de leasing ,asta nu inteleg explicam si mie de ce ii leasingul...nu ai avut hartie Euro1 si de aia ai bagato pe leasing???...da si tu mai multe detalii... ai noroc si iti doresc bafta la vanzare :beer:

Link la postare

in germania motocicleta a fost 2300+200drum+150 leasing+inmatriculare....dak vrei neaparat o dau si la 2900 MINIM...te gandesti si dai un telefon...

Link la postare

sincer numa 190 am fost pana acuma cu ea... ca nu m-am incumetat pe drumurile de pe aici sa ii dau mai mult... dar mai mergea relax la un 210-220 poate si mai mult..

Link la postare

mah...sunati-ma la numarul ala de telefon si se rezolva...dicutam la telefon...nu aici...dak aveti 2500 de euro macar dati un tel ca ii 12 centi :P ca o dau numa sunati...si discutam..ce si cum :D

MOTOCICLETA ESTE DE VANZARE

Cioara, Andr3y daca va trebe la careva sunati la 0740334572

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.