Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Gogo

expirat Plec in Germania pe 30.01

Recommended Posts

salut!cumpar ceas vitezometru ,sa aiba 220km/h (obligatoriu),diametrul de 90mm( masurat unde intra in suport )sau ~),sa functioneze,eventual o poza la huttxyz@yahoo.com sau sms 0744788629- nu-i obligatorie daca are caracteristicile de mai sus ,daca are si cablul original e si mai bine.daca gasesti asa ceva sunt clientul tau.am mai cumparat de la tine un buson de rezervor si butucul.astept un semn.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Chopper Suceava-luni ora 8 sa fii in Bucuresti,in Berceni cinema Cultural.Sa ai la tine pasaportul si 150 euro pt drum.Dus.De intors....nu stiu.Eventual da-mi un tel 0723.790 446.Te las in Germania la orice locatie vrei.

Link la postare

Vreau un motor complet daca poti sa imi aduci. Nu e urgent dar poate iti pica ceva in mana pe acolo. Nu vreau acte la el, vreau doar sa mearga bine. Uite-te la Cumpara->Piese de schimb

Am pus si o poza acolo ca iti faci o idee cam ce vreau si am scris si niste conditii minime care trebuie indeplinite. Arunca un ochi ca poate castigam amandoi cate ceva din asta. Oferta ramane valabila pana gasesc ceva, dar pana la primavara am timp sa caut...

Link la postare

SALUT! GOGO, SUNT TINO_SPORT SI TE ROG SA CAUTI LUCRURILE ASTEA:

- CASCA 1 BUC. 50434002-UVEX TAKE OFF KLAPPHELM GRS SILBER METALIC, MARIMEA S LA 50 Euro.

- CASCA 2 BUC. 20319603-UVEX MAGNUM HELM, VIZIERA PREFERABIL KRATZFEST ESTE MARIMEA M LA 60Euro

- PLASA 2BUC. 10001150- GEPAECKNETZ MIT 6 HAKEN, LA 5 Euro

IN TOTAL 180 DE Euro, TE ROG MULT SA NU MA UITI.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.