Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

emiavramescu

expirat vand jawa 350 90

Recommended Posts

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

Modelul motocicletei: jawa 350

An de fabricatie: 89

Capacitate cilindrica: 350

Putere:23

Nr. de Kilometri: 0 cu acest set motor(necesita rodaj)

Situatia actelor: sunt proprietar

Starea motocicletei: foarte buna

Culoare:alba

PRET: 700Euro

Oras: ploiesti

Persoana de contact / nr. de telefon: 0723259513

Alte detalii...

am o multime de piese (ambielaj pistoane cadru roti ...etc)

post-3755-1137898111_thumb.jpg

post-3755-1137898111_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Frate da ai un pret ....far nici o suparare , dar nu pot sa nu comentez....ce naiba poate sa faca o Jawa din 90, si sa merite atatia bani ? Sper ca iti dai seama ca poti lua asa ceva la 300 (cu defecte , e drept),mai bagi 200 in ea si ai scos motor !

Unde nu mai pui ca e facuta de tine , si nu de cineva pe care trebuie sa il crezi pe cuvant !!

Link la postare

este problema ta daca crezi ca pretul este mare si nu te oblica nimeni s-0 cumperi,totusi iti spun cateva din piesele care le dau in cei 700 euro UN CADRU, UN FILTRU DE AER CU TOT CU CARCASA ,UN REZERVOR ,UN ALTRENATOR,UN CARBURATOR,O INSTALATIE ELECTRICA COMPECTA CONDUCTORI +RELEU +DIODE ,CAPACELE LATERALE LA MOTOR, UN AMBIELAJ , BLOCURILE DE LUMINI,PISTOANE,BOLTURI ROLE,ROTI,UN AMBREAJ COMPLET CU SETUL DE PLACI ,PIESE DIN CUTIE,PINIOANELE DE PLASTIC DIN CUTIE CARE ANTRENEAZA VITEZOMETRU.SISTEMUL DE DEBRAIERE AL AMBREAJULUI UNDE SE LEAGA CABLUL ,PLATINI .CARBUNI DE ALTERNATOR, SISTEMUL DE ACCELERATIE, APARATOARE DE SPATE...........SI ALTE MARUNTISURI

SI MOTORUL DE LA MOTOCICLETA CARE ARE AMBIELAJ,PISTOANE,SEGMENTI,BOLTURI,ROLE,SEMERINGURI NOI AM NERS CU EL DOAR SA VAD CUM MERGE 2KM CAUCIUCURI APROAPE NOI, LANT APROAPE NOU......................IN MOTOR NU TREBUIE SA BAGI NICI UN BAN DARA BANI DE BENZINA SI ULEI

TI SE MAI PARE SCUMP...........

INCA O POZA

SI MAI AM SI COTURILE DE LA TOBE CU PRINDERI CU TOT SI SEMNALIZATOARE ...................SI SIGUR AM MAI UITAT CATE CEVA

post-3755-1138153119_thumb.jpg

post-3755-1138153119_thumb.jpg

Link la postare

Auzi, daca esti asa saritor de ce nu o cumperi tu , ca sa ne dovedesti ca se inselam ??? Fa o afacere !!

Link la postare

nana daca omu cere atat pe ea ce avetzi voi cu el? sa ceara si 20 000 de euro ............e motoru lui si cere cat vrea pe el.....daca il vande sau nu asta e ............si inca ceva daca e 700 neg .nu ai de unde sa sti cat e dispus sa lase sau poate omu nu vrea sa o dea repede

Link la postare

bine ca nu l-ati vazut pe ala din targ care vindea o jawa la 1000 shi ceva de euro, nu mai shtiu exact, oricum pretu m-i se pare corect shi eu personal o sa bag 1000 Euro numai 1n piese pentru un motor care nu face mai mult de 800. E dreptu fiecaruia sa ceara cat vrea pe motoru lui ...

Link la postare

pai daca tot zici ca nu trebuie bagat nimic in ea, atunci nu mai avem nevoie de piese. si ok, ai zis ca pretul se justifica pentru ca pe langa motor mai dai o groaza de piese. DAR EU VREAU DOAR MOTORUL. piesele ti le las tie. DOAR MOTORUL, cu cat il dai? fara piese...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.