Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

speedy

arhivat Aprilia RS 125 Valentino Rossi 46

Recommended Posts

Modelul motocicletei: Aprilia RS 125 Valentino Rossi 46

An de fabricatie: 1999

Capacitate cilindrica: 125

Putere:11kw

Nr. de Kilometri:

Situatia actelor: in curs de inmatriculare

Starea motocicletei: exceptionla

Culoare:rosu-grii

PRET: 3000ero

Oras: oradea

Persoana de contact / nr. de telefon:0745283242

Alte detalii...in 2 zile o sa fi in Romania

post-357-1137953834_thumb.jpg

post-357-1137953834_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Motorul cred ca este din 97, si pariez ca e trecut la rar in 95 ...

Nu merita mai mult de 2000 euro!

Asta e ... multi am vrea preturi mari ... dar nu toti se pot impaca cu ideea devalorizarii :)

Chau chau!

Link la postare

motocicleta este fabricatie 10 martie 1999 si are 11kw.apoi la rar tot 1999 mi-a trecut.oricum voi scana briful de germania sa se vada si voi scana si certificatul de inmatriculare,sa nu mai fie comentarii pe seama anului si modelului,oicum voi pune si ceva poze noi.

Link la postare

Eee... atunci imi voi retrage cuvintele... dar personal m-am intalnit cu o asemenea situatie ... adica aprilie din asta, la fel ca a ta, omu zicea ca e de 97, si la rar era trecuta in 95 ... anywayz..

Noroc la samsareala! :D

Link la postare
cam mult pustiule :D dak mai lasi ceva mai mult poate tio iau :P

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

napster...nu te mai baga in treaba altora!

chiar te mananca? sau pur si simplu vrei sa impui un nou record la numarul de posts...

E treaba vanzatorului cat cere....poate mai lasa. cel pe care il intereseaza, va suna, si va negocia.

Cu sigurantza un om interesat nu va incerca sa negocieze pe site.

Bafta la vanzare!

Link la postare
pai bine mah knd va vad asa idioti d cereti p un rs 125, :focus:  3000 euro cum sa nu comentez pretu....eu am zis doar k un pret corect ar fii 2400...dk ai inteles astfel mesajul meu :fuck:  =))

da trotineta ta luata de la metro cat costa?totusi cam scumpa...dute taare frate ca n`ai nici o treaba nici cu preturile,nici cu modelele nici cu nimic....ti`ai pus la avatar o poza de pe bikepics.com si te crezi mare biker.... :pokey: lasa omu` sa ceara cat vrea ,prost e ala care da nu ala care cere....in afara de preturi tu nu mai stii ce sa comentezi...

Link la postare
pai bine mah knd va vad asa idioti d cereti p un rs 125, :focus:  3000 euro cum sa nu comentez pretu....eu am zis doar k un pret corect ar fii 2400...dk ai inteles astfel mesajul meu :fuck:  =))

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

In anul 1999 s-a schimbat modelul la apriliile astea si am demonstrat intr-un post anterior.UITATI-VA PE NET CUM ARATA O APRILIA DIN 99.

Sau o fi fost comanda speciala pt vanzator ca in 99 sa se faca o aprilia cu carene vechi specifice perioadei 94-98.O fi avand relatii la fabrica ca altfel nu imi explic.

Si cum se stie ca pe acte in general scrie numai prostii la anii de fabricatie(si in germania, zicea cineva pe forum ca in actele alea, se scrie anul in care a fost inmatriculata prima data).

Asa ca nu o mai dati ca e din 99 PT CA NU ESTE.CLAR! :bash::chair::nono:

P.S.Exact asa mai este si o alta aprilia pe forum cica tot din 99.Una neagra.Cea mai mare minciuna. :chair:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.