Mergi la conţinut

Intrunirea din toamna a Clubului Motoveteranilor


Prafpilaf

Recommended Posts

Cred ca nu s-ar supara deloc daca ar fi cazat direct in restaurant, doar patul sa-i fie mare...=))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conform site-ului cabanei camerele indiferent de numarul de paturi sunt 100 ron/zi.

Daca pentru cele cu 2 paturi a mai lasat ceva la pret (90 lei) pentru cele de 3 paturi ti-a facut pret de avion !

Gresesc eu?

 

http://www.turistinfo.ro/dambovicioara/cazare-dambovicioara/vila_green_house/camere-vila_green_house-c78824.html

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este eroarea celor de la Turist Info, am avut discutia inca de prima data cu cei de la pensiune si mi-au comunicat pretul (130 lei /noapte). In urma negocierilor am ajuns la 120 lei / noapte , mai mult chiar camerele triple ocupate in regim de dubla se platesc in regim de dubla.

 

Dr. Cristian Andrei camera 204

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Chestia aia cu alesul camerelor  m-a surprins . Parca ati vrea sa va duceti cu avionul sau autobuzul undeva si va rezervati locuri la fereastra .

Cred ca ma bag si eu la acest eveniment .

 

Editat de Toni
99% continut in afara subiectului
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 11 ore nicon a scris:

 

 

Chestia aia cu alesul camerelor  m-a surprins . Parca ati vrea sa va duceti cu avionul sau autobuzul undeva si va rezervati locuri la fereastra .

Cred ca ma bag si eu la acest eveniment .

 

Alesul camerelor este urmarea unor discutii de la ultimul eveniment organizat de mine (Sighisoara) acolo unde a fost cineva nemultumit ca primit o camera nu tocmai eleganta in conditiile in care el a fost inscris printre primii. Mea Culpa.

Daca vrei sa te bagi la eveniment si vrei sa stai cu noi vezi ca mai sunt disponibile o camera la etajul doi, una la trei, una la patru si doua (cu baia comuna) la etajul cinci.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam de aprecieri Nicon.

207 Cristi Chivu

 

Plata avansului se face in contul : RO47 INGB 0000 9999 0405 1949

Gujan Orlando Teodor

Rugaminte, dupa ce faceti transferul astept un semn. Multumesc

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

401 pentru Costel Vatafu

In afara traseelor propuse de Nicon pentru offroad (pentru cine a apucat sa le vada) sunt si o multime de tresee pentru noi astia de asfalt. Iata cateva obiective turistice din zona:
-castelul Bran (35 km)
-pestera Dambovicioara (4 km)
-cheile Dambovicioarei (3 km)
-barajul Pecineagu 27 km)
-pestera Liliecilor(1km)
-cetatea Rasnovului (38km)
-manastirea Namaiesti (18 km)

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doresc sa particip si eu (Gelu Lasculescu, deci un loc la camera cu doua locuri fara mic dejun. Va multumesc.E bine a  treia persoana in camera de trei, etaj 1 sau 2.vINERI SI sAMBATA Pentru avans depun prin Dl. Cosmin Salcianu. SANATATE!

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 2 ore zigzag a scris:

Ce suma trebuie depusa ca avans?

,,Dupa buget coane Fanica". De regula la celelalte intruniri dadeam cate 100 lei.

 

 

acum 4 ore SpeedRacer a scris:

Doresc sa particip si eu (Gelu Lasculescu, deci un loc la camera cu doua locuri fara mic dejun. Va multumesc.E bine a  treia persoana in camera de trei, etaj 1 sau 2.vINERI SI sAMBATA Pentru avans depun prin Dl. Cosmin Salcianu. SANATATE!

 

Pana acum nu au fost facute rezervari de un loc, dar daca nu este nimeni doritor sa te ia intr-o camera de trei sau doua locuri rezolvam cumva, insa camerele de la unu si doi sunt ocupate. Mai sunt cele doua camere de la etajul cinci si una la etajul trei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nu e loc si  ptr. mine,(nu vreau sa cred ca nu sant dorit printre d-stra) deci, daca nu am confirmare ca pot avea si eu un pat nu vad de ce as trimite avans, corect? Va doresc petrecere frumoasa, ramane pe alta data.Am dorit cazare mai aproape de sol ptr. ca am fractura de menisc  si dureri la genunchiul drept. sanatate!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Statin, nu dati cu pietre Sa ne organizam un pic.

Speed Racer si Velimir camera 104 cu posibilitatea de a mai primi un coleg pe ultima suta de metrii

George ,,Nasu" se muta in camera 307. 

Acum este ok?

Bujie camera 405

Daniela camera 406

 

Plata avansului se face in contul : RO47 INGB 0000 9999 0405 1949

Rugaminte, dupa ce faceti transferul astept un semn. Multumesc

sold-out.png

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu parere de rau dar nu mai sunt locuri , insa avem variante de rezerva:

1) sa renunte careva la camera lui 

sau

2) Am vorbit la o pensiune din vecini, la aproximativ 400 metri distanta, care au ceva camere civilizate si la preturi bune

http://www.pensiuneaoltenasul.ro/servicii.html

Inscrierea se face tot aici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata tovarasi, haideti sa incepem inscrierile pentru micul dejun. Procedam in felul urmator: Exemplu

Camera 305 doua mic dejun S /D  (unde S = Sambata si D = Duminica )

Si nu uitati de plata avansului in contul : RO47 INGB 0000 9999 0405 1949 deschi la ING pe numele Orlando Teodor Gujan.

AVANSUL (minim 50 lei/ camera) POATE FI PLATIT PANA VINERI 02 SEPTEMBRIE.

Cei care NU platesc avansul pana la aceasta data RISCA SA PIARDA REZERVAREA.

Va rog sa intelegeti ca sunt multi doritori care nu au avut inspiratia sa faca rezervarea pana joi cand s-au ocupat ultimele doua camere, motiv pentru care am apelat si la vecinii de la pensiunea Oltenasul, pensiune care are 14 camere duble, 5 triple si un apartament

Multumesc Mirela, Silviu si Cristi. Va rog pe toti sa procedati ca ei (anuntati-ma indeferent prin ce cai)

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mic dejun S/D pentru doua persoane.

Micul dejun necesita avans?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...