Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

smile

expirat vreau ceva de 125cc!

Recommended Posts

hay mah oameni buni nu cred ca nu avetzi ceva si pt mine.....dar as vrea cu acte daca se poate si sa nu depasesca cu mult 1000 de euro:D... :scooter:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
hay mah oameni buni nu cred ca nu avetzi ceva si pt mine.....dar as vrea cu acte daca se poate si sa nu depasesca cu mult 1000 de euro:D... :scooter:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Eu am un First Bike de 125,cumparat anul trecut(August 2005),mai are 11 luni garantie,e in 4timpi,inmatriculat(GL 23 LEX),nu e cazut,nu am avut nici o pb cu el,merge si arata perfect pret 1400 euro NEGOCIABIL! Ma gasesti pe messenger la: alexyz2006@yahoo.com

Link la postare

am un speed fight 2 an 2001 100cm in 2 timpi arata si merge f.bine inmatriculat pe cluj n pret 1000euro.tel0745700607

Link la postare

salut,am o honda phanteon(uite`te pe google daca nu stii modelul) argintie din 2000 inmatriculata,arata super bine.vreau 1100 eur urgent.da apel sau mesaj pe 0749551204.ca nu prea intru pe net sa iti dau detalii.e super ocazie

Link la postare

Piaggio Liberty 125-600euro, Aprilia Scarabeo150-750 euro-ma gasesti pe mesenger sau internet la (euro100kgs@yahoo.com)salut

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.